• çöplüğe bırakılmış ölü veya diri köpeklerin görüntülerinin tamamını izlemeye ya da başlarına gelenlerin ayrıntılarını dinlemeye ruhumun dayanamadığı, bana hayatımda etmediğim bedduaları ettirten manzaranın yaşandığı çöplük. her gün, sokakta yürürken farkında varmadan karşılaştığımız insanların nasıl hasta ruhlu olabileceklerinin bire bir kanıtı.
    web sitesinde yazan, `"vizyonumuz, zoru başaran, imkansızı zorlayan bir belediye olmaktır"` sözünü iğrenç bir şekilde ispatladığını gördüğümüz bir belediyenin yüz karası.

(bkz: insanin en tehlikeli canli olduguna dair kanitlar)
  • altindag ve mamak belediyelerinin kiraladigi sosyopatlarca, hayvan tecavuz ve parcalama merkezi olarak kullanilan bolgedir. yavru kopekleri bile, baltayla paramparca edilesi igrenc penislerini anuslerine sokarak aci cektire cektire olduren manyaklarin coplugudur.
    tavsiyem, elinize taramaliyi alip, bir yere sotelenip hayatinizin sosyopat avini yapmanizdir. ben gidicem, yapicam, dunyaya faydam olcak be.
  • kimsenin pek umurunda olmayan korkunç bir katliamın yaşandığı yer. kim bu hayvanlara tüm bunları yapanlar, yavru köpeklere tecavüz edip ellerini kollarını sallayarak dolaşan bu caniler kim? normal bir insan köpeklere tecavüz etmez!! bunu yapan hasta ruhlular akşam evlerine gidiyor, normal insanlar gibi yaşıyorlar. böyle yaratıkların kendine insan dediği bir yerde ben insanım demekten utanç duyuyorum.
  • mamak belediyesi'nin bu sabah itlaf delillerini yok etmek icin caba harcadigi, oldurulen kopeklerin ustlerinin toprakla kapatilmaya calisildigi ancak yakalandiklari yer. konuyla ilgili olarak bugun 15:30'da çesav'da bir basin toplantisi duzenlendi, oldurulen ve tecavuze ugrayan bir boxer yavrusu da basina gosterildi. bakalim medyamiz aksam haberlerinde buna ne kadar yer verecek... ya da verecek mi?
  • seneler sonra "mamak katliami" ile hatirlanacak yer.
  • su aralar restorasyondan gecmektedir kendisi. cop isleme uniteleri kurulmakta sonracima etrafi duvarlarla cevrilmistir, poset ve torba istilasi temizlenmistir. ustu topraklarla kaplanmaktadir ve ustune park filan yapilcaktir cafeler cartlar curtlar kurulacaktir evet coplugun ustune. ha bir de kim isletecek burayi bittiginde melih gokcek in oglu tabii ki. gokkusagi yolunun ogluna yetmiyecegini anlamis ne dusunceli baba canim.
  • insan diye adlandırılamayacak bir takım yaratıkların, savunmasız zavallı canlıları inanılmaz işkencelerle öldürüp attıkları mekan olarak hatırımda hep kalacak bundan sonra. sadece tek olay değil tabii bu. hangi birini vahşet kataloğuna ekleyeceksin?
  • dohayko, vahsetin kahramanlari hakkinda suc duyurusunda bulunmustur. fakat bu ulkede birakin suclularin cezalandirilmasini, ayni gorevde tam gaz devam edeceklerinden suphem yok ne yazik ki.
  • martıları da ünlüdür.
hesabın var mı? giriş yap