• isminizi burada görmek insana o kadar ilginç duygular hissettiriyor ki. daha geçen hafta oturduk sizinle, "odama gel kahveye, hep ben mi geleceğim?" dediniz. inanılır gibi değil şu an bu.

her operasyona en önden koşan, gözünü kırpmadan bölücü hainlerin kökünü kurutan biriydiniz komutanım. böyle 2 satırla anlatılacak gibi değil kahramanlıklarınız.

birlikte sabahlara kadar hainlerle mücadele etmemiz, kahramanca çatışmalara girip o şerefsizleri cansız olarak getirmeniz, bunun ardından yaşadığınız ve yaşattığınız haklı gurur hayatım boyunca hep aklımda kalacak.

biz size minnettarız, hakkınızı helal edin bize. gözünüz arkada kalmasın, gebertildi o hain. keşke elimizden fazlası da gelebilseydi. pırlanta gibi 2 evladınız bize emanet, rahat uyuyun.
  • van çatak'da teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen kahraman askerimiz.
    allah ailesine sabır versin.

edit: (bkz: şehit jandarma yüzbaşı mahmut top) olarak açtığım başlığın sonrasında 'mahmut top' olarak değiştirilmesine anlam verememiş olsam da...
  • 1995 yılının 20 temmuzu, kuzenimin şehit olduğu yerde şehit olmuş yüzbaşım. 25 yılda hiç mi bir şey değişemedi?
  • allah rahmet eylesin, mekanın cennet olsun komutanım.
  • allah kimseyi şehit ismi geçen başlıkta siyaset yapacak kadar küçültmesin... terbiyesiz.
    (bkz: #112849060)

mekanı zaten cennettir. allah ailesine sabır versin.
  • tanrı yakınlarına sabir versin, ışıklarda uyusun, türk milletinin başı sağolsun.

kim dün, bugün terör örgütüne destek verdiyse, kim yarın destek verecekse kahrolsun.

kim habur'da düzmece mahkemeler kurup bu teröristleri akladıysa kahrolsun.

kim oslo'da teröristlerle görüştüyse kahrolsun.

kim "türküm ama tedavi oluyorum" diyen teröristlerin esprilerine kahkahalarla gülerek el çırptıysa kahrolsun.

kim cumhuriyet bayramında teröristleri kuzey suriyeye konvoylarla geçirdiyse kahrolsun.

kim apoyu deliğe sokan türk subaylarını silivri'ye hapsettiyse kahrolsun.

kim bunların hepsini yapanları yirmi yıldır alkışlayıp, şimdi bir şehidin üzerinden gerçekten tüm olan bitene yüreği yananlara, "terorist" yakıştırması yapıyorsa inandığı her şey onun belasını versin. her şehidin kanı, her mazlumun ahı üstünüzdedir, satılık ahlaksızlar.
  • van'daki çatışmada şehit düşen yiğit.

ruhun şad olsun.
  • allah rahmet eylesin.

de bunu fırsat bilip yalanlarını sıralayan it sürüsünü ne yapacağız?

kılıçdaroğlu "pkk terör örgütü değildir" demimişmiş!!!

hıyarın biri bu yalanı yazıyor, bir kamyon başka hıyar da beğeniyor!

ispatla lan! ispatlamazsan it oğlu itsin!

ama ben bir akp milletvekilinin bunu dediğini ispatlıyorum:
    https://www.youtube.com/watch?v=1mm6dmjtdky

buyrun şimdi havlayın! hadi bakalım yarın akp genel merkezininin kapısına dayanmazsan yavşaksın!
  • allah rahmet eylesin dediğim sayın komutanımdır. kendisi fetö suçlaması nedeniyle aylarca açıkta kaldıktan sonra 2018 temmuz ayında göreve iade edilmiş, van jandarma kolordusunda tekrar çalışmaya başlamıştır. daha sonra komando birliğine atanmıştır.

başımız sağolsun.
  • 2007 devresi sehitlerinden(bkz: mahmut top) kalite azim ve cesaretin vucut bulduğu şerefli bir türk subayı idi.geride iki çocuğu öksüz kaldı. vatan sağolsun.
hesabın var mı? giriş yap