• bu kitabın öyle bir etkisi var ki, öğrendiğin ilginç bilgileri sohbet aralarında anlatmak için derin bir istek duyuyor, adeta sunay akın'a dönüşüyorsun. "bakın ne anlatacağım şununla ilgili!" girizgahları dinleyenlere en başta güzel gelse de, bir müddet sonra "yeter artık!" anlamına gelen baygın bakışlar atıyorlar.

bu sebepten ilk kitabı okumakla yetindim, diğerlerine göz atmadım ben. yoldan geçeni çevirip, trafik lambalarının renginin sebebini anlatmaya zorlamaktan tırstım.
  • bir kadının koltuk altıyla vajinasının görüntüsü aynıdır...gereksiz bilgi olarak zirve yapmış analizdir
  • düzenli kitap sipariş ettiğim sitenin,size özel öneriler kısmında önerdiği ilk kitap olması sebebiyle aşağılanmış hissetmeme neden olan kitap.
  • birinci sinif bir tuvalet kitabi. icinde yazan her seye inanmamak lazim tabii.
  • kutup ayılarının solak, zürafa dilinin bilmemkaç metre olduğunu öğrenmemi sağlayan güzide bi insan.
    edit: kitap da olabilir.
  • internetten önceki google.
  • başlı başına ertem şenerdir.
    tamam güzel anlatıyor ama maç esnasında ronaldinho'nun annesi ve babası neden ayrılmış, lampard'ın en sevdiği kardeşinin hangisi olduğu, patrick evra'nın kaç kardeşi olduğu, christiano ronaldo'nun dedesinin mesleği gibi şeyleri duymak maça olan konsantrasyonumuzu mahvediyor arkadaş.
  • aykiri yayinlarindan cikan eglenceli bir kitap
  • kravat sözcüğünün kaynağını vererek aslında ne kadar faydalı olduğunu kanıtlamış kitap
    (bkz: mustafa sözen)
  • bir ingiliz kitabindan ceviriymis havasi var. serinin ilk kitabinda onlarca seyi ortacagdaki sovalyeler ve silahlarina baglamislar, fazla zorlama duruyor. bilgiler luzumsuz ama kitap daha da luzumsuz.
hesabın var mı? giriş yap