• bu tip futbolcular türkiye'ye gelirken "yaa ben podolskiyim arsenal'da inter'de oynamış adamım türk liginin altını üstüne getiririm edasıyla geliyorlar. bir ay içinde hürriyet güçer'le, yalçın ayhan'la tanıştıktan sonra tırsak tırsak top oynuyorlar ve aman paramı alayım da kaburgadan olmayayım" edasıyla top oynamaya başlıyorlar. bize dövüş çukurlarından, capua'nın çayırlarından çıkan adamlar lazım.
  • türkiye'de şampiyonları alkışlamak gibi bir geleneğin olmamasına sevinecek futbolcudur. en son şampiyon olarak gittiğimiz şükrü saraçoğlu'nda bırak alkışlanmayı stadın elektriklerini kapatıp bir de sulamışlar, hızlarını alamayıp kendi stadlarını ve çevredeki benzinciyi yakıp yağmalamışlardı. ona rağmen yine de kupayı o çimlerin üzerinde kaldırdık, orası ayrı.

;)

debedit - benden önceki mesajı yazan arkadaşa cevap olsun diye çalakalem yazılanlar debe olmuş, şaşırdım.
    bakmayın böyle takıldığımıza, seviyoruz sizi aklı başında fenerli arkadaşlar. kendi aramızdaki arıza, küfürbaz galatasaraylılara kıl olduğumuz kadar sizin aranızdaki bunların benzerlerine de kıl oluyoruz, ona da biraz anlayış gösterin.

güzel bir lig olsun ama sonunda mayıslar yine bizim olsun ;)
    iyi bayramlar şimdiden.
  • 2.6 milyon €'ya vissel kobe'ye satılmıştır. böylece uzakdoğululardan kazık yiyen ilk takım galatasaray oldu.

(bkz: dursun bey diyeceksiniz)
  • (bkz: #65110777)

sana niye tinerci deniliyor biliyor musun güzel kardeşim ? çünkü sen okuduğunu anlamaktan aciz olduğun halde millete bonzai esprisi yapacak kafadasın.

başlığa bugün yazılanlara sırasıyla bakıyoruz.
    ilk entry yorum katmadan bi haber vermiş.
    ikinci entry kısa bi analiz sonrası "eğer teklif doğru ise" bu yaşta bi oyuncu için çok iyi demiş.
    üçüncüsü sat gitsin sat sat sat demiş.
    dördüncü poldi'nin 20 mio'ya değil 10 mio'ya bile rahat rahat satılacağını söylemiş çinlilere giydirmiş.
    diğeri sabri esprisi yapmış.
    öteki yine teklif doğru ise diye girmiş söze.

yani benim güzel kardeşim bu başlıkta gelip podolski 20 mio euro eder aşağısına satmayın falan diyen kimse yok. aksine on milyona bile satılır diyen var.

anlıyor musun şimdi neden tinerci olduğunu ? biraz daha bilal muamelesi ister misin ?

edit: arkadaşımız entry'sini editlemiş çeşitli entry linkleri vermiş. işi sidik yarışına döndürmek istemediğim için uzatmıyorum.
    bu entry'nin ilk cümlesinde de dediğim gibi okuduğunu anlamaktan aciz çünkü. adam gitmiş beşiktaşlı bi arkadaşın yazdığı yazıyı, galatasaraylıların bonzai kafası yaşadığını göstermek için referans almış. entry sonundaki koca koca not: bejeke yazısını dahi idrak edememiş. kalan konulara girmeye bile gerek olmadığı için atışmayı burada kesiyorum.
  • schumaher icin yapilan destek macindan sonra basinin sorularini yanitlamis alman golcu.

kendisine "mario gomez son olanlardan sonra turkiye'ye gitmeme karari aldi, sen galatasaray'a donecek misin?" diye sormus gazeteciler hakli olarak.

podolski ise "digerlerinin yaptiklari seyleri yapacak degilim, kendi kararimi verebilecek deneyime sahibim. istanbul'a tatilim bitince donecegim." diye cevap vermis bu soruya.

galatasaray'in ffp yuzunden aldigi ceza sadece 1 sene surecekse, bu kendisi sayesindedir. adam bununla da yetinmiyor, bizim bile anlam veremedigimiz olaylardan sonra ulkede devam etme konusunda tereddut yasamiyor. su adama her mac tezahurat yapmamiz lazim.
  • bonservisi 2.5+0.5=3.0 milyona gelmiş gibi gözüküyor. önümüzdeki 3 sezon boyunca 1 kere cl'ye katılırsak 0.5 milyon euro daha verecekmişiz arsenal'e...

bari gruptan çıkarsak filan diyeydiniz a.mk, fb miyiz la biz, zaten her sene katılıyoruz a.mk neredeyse?!
  • sabah dokuzda havaalanında olacak. işte alman disiplini.
  • dünya şampiyonu almanya'dan milli takımda banko oynayan futbolcu alıyoruz kimse beğenmiyor.
    çok artist bir millet olduk çooook.
hesabın var mı? giriş yap