• erkek götü benim için anlamsızlığını korumuştu, ahanda bu adama değin...
  • hayatımın bir parçası haline gelen adam. sıradan bir hayranlık değil benimki. aslında tam olarak hayranlık da değil. özlüyorum bir süre resimlerine bakmayınca ama resimlerde baktığım ya da özlediğim o değil. onun sahip olduğu, yalnızca ona ait olan hüzün. bir garip hüzün ama. martıların kanadından dünyaya düşmüş gibi bir hüzün. gözlerinin önünde cinayet işlenmiş gibi bir hüzün. hepimizin yaşadığı ama yalnızca onun hatırladığı günlere dair bir hüzün. diyorum ya özlüyorum o hüznü, biraz aksatsam bakmayı siliniveriyor zihnimden, ölen insanların yüzlerinin unutulması gibi. yerini sahte mutluluklar işgal ediyor hemencecik. oysa belki de tek ihtiyacımız olan hüzündür, bir tutam gerçek hüzün.
  • the dreamers'ı benim için ucundan kıyısından çekilir kılan taş şahıs, o ne delici bakışlardır öyle, bunlardan daha çok yapsınlar, ben almak istiyorum bi tane.
  • insanın bakmaktan gözlerini alamadığı oyuncu. çok güzel bir sese sahiptir, ayrıca çok iyi italyanca konuşur.
  • the dreamers'da bir sahnede kapıdaki postere attırıncaya dek uğruna bir bidon benzinle kendimi yakmak istediğim kemerli burunlu aktör. niyeyse o sahneden sonra biraz soğudum louis'den.
  • monica belucci ile oynamasina cok sevindigim aktor, isik hiziyla bulmaya calisacagim. ayrica bu adam sigara icerken hallenmemek imkansiz sanirim, insanin mutlaka cikarip bir tane yakasi geliyor.
  • o değil de (bkz: gaspar noe)'nin filmlerinden birinde bu adama neden hala başrol vermediğini anlayamıyorum. hatta son filmi love tam ona göreydi. cast direktörüne boy boy laflar hazırladım bilesiniz.
    sevgili louis,
    herkes kıçınıza hayran ancak ben zat-ı alinizin kocaman burnuna, rüzgarda salınan bukle bukle saçlarına, kederli, güzel bakışlarına meftunum. ayrıca oral sekse çok düşkün bir tipiniz var. son olarak hayat hiç adil değil :(
  • les amours imaginaires'in sonunda kendisini göstermiştir birkaç saniyeliğine de olsa. unutmuşum bi de ben bunu, tekrar aşık oldum.

http://www.youtube.com/…ravs-c4zs4g&feature=related
  • pürüzsüz, yumuşak teni ile sert, yakıcı gözleri beni benden alan aktör.
    ha bir de bir fransız dan çok italyan a benziyor sanki.

fransız aksanıyla ingilizce konuşmanın bu kadar seksi olabileceğini bilemezdim, bu adama kadar.
    ayrıca yönetmen philippe garrel ve aktris brigitte sy ın oğlu, aktör maurice garrel in torunudur. adamın tüm ailesi oyuncu yahu, yetenekli olmasa şaşardım.

resmi de ahanda bu:

http://www.imdb.com/media/rm3167458816/nm0308039
  • taner rumeli'ye (bizim evin halleri'ndeki çetin) benzettiğim oyuncu. entel filmlerde oynar. psikopat bakışı çok iyi uygular.
hesabın var mı? giriş yap