• devre arasında eldivenleriyle zeytinyağlı dolma yemiş futbolcu.
  • liverpool'un dokuzuncu golü.
  • you will walk alone it oğlu it.
  • o ço eleştirdiğimiz ömer üründül maçın başında bu adamın riskli işler yaptığını söylemişti.
  • git sen mankenlik yap kızım, top falan seni bozar.
  • sen ne değişik bi kardeşmişsin ya.
  • sahaya giren taraftar kendisinden daha çok sayıda gol engellemiştir.
  • "of course i watch all the derbies. when besiktas play fener or gala. big games, also in germany. i always watched them."

surdan türkiye hakkinda ne biliyorsun sorusuna fenerbahce galatasaray derbileri anlamini cikarmis hanzolara ne desem az. ilkokul mezunu babam bile sunu düzgün tercume eder.
  • aslında adamın kutsal bir görevi var ama henüz haberi yok. şl finalinde yediği o komik 2 gol allahın emridir.. milyonlarca beşiktaşlının tolga dan kurtulmak için ettiği dualara allahın verdiği cevaptır. normal şartlarda alamayacağımız bu adama şl finalinde iki saçma gol yedirerek bize gelişinin yolunu açmıştır.

hadi ateistler bunu da açıklayın lan!

edit: adamın geldiği gün tolga sakatlandı lan.. olm dedim lan dedim size bunlar hep bize allahtan mesajlar.... ne oldu lan ateistler bu da mı tesadüf he bu da mı tesadüf..
  • kaleye gelen ilk şutlarda cok etkili. hepsini içeri alıyor.

adamı artık çözdüm sayılır, yüzüne top gelmesinden çok korkuyor ve şutlar eğer yüzüne gelirse kurtarıyor ya da yüzünü kaçırıyor, yere yatması gerekiyorsa da gol yeme pahasına yatmamayı tercih ediyor, akşam staddan duş almadan hemen kaçmak ve alemlere akmak düşüncesinde. yediği ikinci gole bak normal bir kaleci orada uçarak gelir yere doğru kapaklanır ve vücudunu büyük göstermeye çalışır ama karius ayakta kaldı kendini küçülttü ve suratını kolladı.
hesabın var mı? giriş yap