• mahsun kırmızıgülün güneydoğu ve doğu anadolu kesimlerinde çağrıldığı nick
  • yapilabilir bu.
    (bkz: lolo yapmak)
  • planisphere ile birlikte, dj airwave'in progresif hünerlerini sergiledigi aliaslarindan biri. en güzel parcalarini (who are you, trampoline ve myla's theme haric) 1+1=3 (2007) adli albümünde bulabiliriz.

(bkz: trance will never die)
  • güneşli bir pazar sabahına feriye'de lolo ile başlamak. tamam, beklentim çılgın yüksekti ama olsun. violette, jean-rené ve lolo freudyen üçgeni, sit-com'dan hallice ikinci yarısına rağmen yine de eğlenceli. hem muhterem julie delpy'nin kredisi sonsuzdur. hadi trenlerden kaçalım. au revoir.
  • g-easy - ı mean it'den araktır.
    (bkz: #101300781)

diğer tespit ettiğim arak şarkı şu entrymde

tabi ki orjinali daha iyi.
  • imparator'un sabuha albümünden efsane yorumladığı bir türkü;

ezme ile süzme ile lolo,
    yar bulunmaz gezme ile lolo.
    mezarımı kızlar kazsın lolo,
    altın gümüş kazma ile lolo.

lolo siye hayran ola lolo,
    lolo siye kurban ola lolo.

kara sandığın kilidi lolo,
    üzerini toz bürüdü lolo.
    yazık oldu genç ömrüme lolo,
    zındanlarda çürüdü lolo.

başındaki puşumudur lolo,
    o da acem işi midir lolo.
    yanağida güller açmış lolo,
    o da hakkın işimidir lolo.
  • ezhel’in “bana bulaşma abi ben dalgama bakıyorum” modunu yine yansıttığı en iyi şarkısıdır
  • '15 film ekiminde beni en çok heyecanlandıran film.. julie delpy, dahil olduğu tüm versuslarda soluk mavi fularını rüzgarda sallandıra uçuştura koşaaaar gider.
  • bu şarkıya bakıyorum ve diyorum ki : eski ezheli özledik be.hani ais ezhel olan ezheli.karı kız uyuşturucu mafya muhabbeti yapmayan ezeli.bilmem anlatabildim mi
  • ezhel ve bugy'nin kimyası baya tutmuş dediğim şarkı. bu yaşa kadar pek fazla rap müzik dinlememiş adama bu tarzı sevdirdin be sercan kardeş, helal olsun. özellikle güçlü bir subwoofer ile dinlediğinizde beat ve basların hipnotize edici etkisiyle yüzleşiyorsunuz*

bir ankara bebesi olarak senden burada bir konser bekliyorum.
hesabın var mı? giriş yap