• jesy nelson'ın gruptan ayrıldığını duyurmuş grup.

antilerine cevap verdikleri şarkı olan wasabi'de "when she goin' solo?" ve "i bet they gonna break up" kısımlarını söyleyen kişi kendisiydi. şarkı çıktığı zaman en azından 4 yıl daha birlikte devam ederler diye düşünmüştüm ama öyle olmadı. eh buruk hissetmiyorum desem yalan olur.

grubu çıkış yaptıklarından beri biliyor ve dinliyorum. ilk şakılarını yayınladıkları tarihte daha 12 yaşıma bile basmamıştım. onlu yaşlarım bu grubu dinleyerek geçti. daha önce yazmıştım; sağlam bir one direction fanıydım. grubun perrie edwards adlı üyesi zayn malik adlı one direction üyesi ile sevgili olduğu için iq seviyesi düşük 12 yaşında kızlar olarak hepimiz perrie'den ve little mix'ten nefret ediyorduk. bu yüzden grup hep radarımızdaydı. bilirsiniz nefret de en az sevgi gibi güçlü bir duygudur. sevdiğimiz insanları nasıl takip ediyorsak nefret ettiğimiz insanları da öyle takip eder ve onlardan nefret etmeye devam edebilmek için sebepler ararız kendimize. bu yüzden grubun bütün işleri hakkında bilgi sahibiyim*. bu kızlarda beni çeken bir şeyler hep vardı. bu nedenle fanları oldum. jesy nelson grubun en çok body shaming ve slut-shaming yiyen üyesiydi. yine iyi dayandı yani.

sanırım kızlar üç kişi olarak devam edecekler ama ne kadar kalıcı olur bilemiyorum. yaşları neredeyse otuza dayandı. dokuz yıl gibi özellikle bir grup için oldukça uzun olan bir süre beraber devam ettiler. belki solo işler de gelir bilemiyorum. blackpink, twice, fifth harmony gibi birbirinden kötü şarkılar yapan ve birbirinden yeteneksiz üyelere sahip gruplar bile dünyaca ünlü oldu ama bu dört yetenekli kız avrupa dışına çıkamadı. en azından bir tane de olsa dünyayı kasıp kavuran hit çıkarabilmelerini isterdim.

umarım sevgili jesy daha mutlu olur. ergenlik serüvenime eşlik ettiğin için teşekkür ederim.
  • benim için hala en iyi kız grubudur. bakmayın popüler kültürün doğru düzgün bir tane bile vokalisti olmayan blackpink dayatmalarına.

grubun 4 üyesinin de sesi sağlamdır. katıldıkları yarışmada elenen yarışmacılardan kurulmalarına rağmen genel olarak vokali çok sağlam bir grup. dans konusunda da çok çalışkanlar. bazı geceler brits izleme sebebim resmen bu gruptu. zaten her törende de geceye damgalarını vururlardı. bu kızları hep şirketleri mahvetti. jesy'nin kararına da saygı duyuyorum.
  • little me sarkisi enfes.
  • salute şarkısı hoştur.
  • eşcinselliğin yasak olduğu dubai'de lgbt bayrağı açarak secret love song adlı şarkılarının performansını sergilemiş, 5 okka yüreğe sahip kız grubu.

https://twitter.com/…act/status/1109558460960702464

hapse falan atılmasalar bari askdskkdjskjs. boşuna mini queenlerim demiyorum.
  • show business işini çözmüş, o olayı çoktan aşmış kız grubu. dün gerçekleşen x-factor finalinde yine yıkıp geçmişler. sahneye çok havalı giriş yapmışlar, shout out to my ex'de de böyle kallavi bir giriş yapmışlardı.

bugünün ergenleri çok şanslı 10 sene önce bizim önümüze girlband diye nicole ve dansçılarından oluşan pussycat dolls'u koyuyorlardı. her ne kadar pcd'yi çok sevsem de kızlar hiçbir şekilde şarkı söyleyemiyordu. sahne şovu açısından şuradan şuraya gelmeleri çok büyük başarı, o zamanlarda da taş gibi şarkı söylüyorlarmış tabii o ayrı. 24 yaşımda kazık kadar kız oldum ama şu kızların hayvani vokal performansları sayesinde 15-16 yaşındaki ergenlerin dinlediği girlbandi dinliyorum.
  • ingiliz the x-factor yarışmasının 8. sezon galibi 4 kızdan oluşan grup. yarışma tarihinde ilk kez bir grup şampiyon olmuştur. grubun damien rice cover'ı cannonball parçaları da ilk single olarak listelere bu hafta girecek. yarışma tarihinde gene bir ilk olarak, yarışmayı kazanan grubun ilk single'ı christmas haftasından 1 hafta önce piyasaya çıkmıştır. (bundan önceki 7 yarışmanın da şampiyonları ilk single'larını christmas haftasında piyasaya çıkartmış ve bu parçalardan 5 tanesi de christmas 1 numarası olmayı başardı-sadece ilk x-factor galibi steve brookstein ve 2009 galibi joe mcelderry christmas haftasından sonra zirveye ulaştı.)

http://www.little-mix.com//
  • simon cowell , one direction ve fifth harmony e harcadığı paraları ve uğraşları bu kızlara harcamadığı için ingiltere içinde sınırlı kaldılar ve amerika ya açılamadılar. hadi one direction boy band kızların ilgisini daha çok çeker de fifth harmony iyi patladı elinde ve little mix in bu uyuz heriften de kurtuldukları çok ama çok iyi olmuş. ayrıca simon cowell perrie edwards a solo kariyer yapmak istemesi fakat perrie den hayır cevabını alınca da ipler kopmuş. 'woman like me' ile biz de buradayız demeye başladılar ama aradan 4 albüm zamanı geçti bu kızlar için hem uzun ve yıpratıcı bir süreç. ayrıca istedikleri müzikleri yapsınlar ve ingiltere'de ki küçük kız çocuklarının favori grubu olmak gibi bir duvarı yıksınlar.
  • daha 4-5 gün önce youtube’da önüme blackpink çıktı da onları görünce little mix ne kadar başarılı, keşke daha iyi yerlerde olsalar, kızların hepsinin inanılmaz güçlü sesleri var ve grup da yıllardır devam ediyor gibi şeyler düşünmüştüm, ne şom ağızlıymışım.

jesy’nin mental problemlerini öne sürerek gruptan ayrılmasıyla beni de eskilere götüren ve hüzünlendiren bir gece yaşattılar. grubun ilk yıllarında grubun diğer üyesi perrie’nin zayn ile sevgili olmasıyla grubu sürekli araştırır hale gelmiştim, klasik bir boyband fangirl’ü diyebilirdim kendime. little mix’ten nefret etmem gerekirmiş gibi gelirdi ama içten içe çekilirdim de bu kızlara * sonra ‘little me’ şarkıları ile tamamen zayn’den kalan o saçma nefretimi unutup dinlemeye başlamıştım. yaş da artınca fanlık gibi terimler anlamını yitiriyor, bunun da etkisi vardır eminim.

normalde zayn’in gruptan ayrılmasıyla nefret mesajlarını görmüştük falan ve grup işlerinde birisi ayrılınca hep benzer şeyler oluyor ama jesy’nin destek almasına çok sevindim. herkes sağlığının çok daha önemli olduğunu yazıp duruyor. fanların hepsi büyüyor sanırım :)
  • sean paul destekli hair adlı yeni singlelarının çok iyi olduğu girlband. bu yaz adlarından epey söz ettirecekler.

https://www.youtube.com/watch?v=kguprwmerr4
hesabın var mı? giriş yap