• no name face ile hayatımı değiştirmiş grup.. breathing, only one ve * everything vazgeçilmezler arasındadır.. gönül ister ki her ergen tam da bunalımlarının zirvesindeyken bu albümle tanışsın.. jason wade'in o ilginç aksanlı melodik vokalinin peşinden duygularının derinliklerine inebilsin.. tryingle hayata tutunsun.. only one dinlerken gaza gelip hoşlandğı ama bir türlü çaktıramadığı kızı arasın..kızın yanına gidip breathing söyleyerek içini döksün.. hanging by a moment eşliğinde deli gibi aşık olsun.. aşkından köpürsün, geceleri somewhere in between ile uykusuz geçirsin.. sick cycle carouselde iç dünyasına doğru derin bir yolculuğa çıkıp somebody else s songda kayıp ruhunu bulsun.. ve kayıp ruh eşiniyle de everything mısraları arasında karşılaşıversin.. gönül ister ki lifehouse midesinde aşkın yarattığı o garip heyecanı hisseden herkesin hayatına girsin.. kalp atışlarını hızlandırsın, efkar yüzdesine tavan yaptırsın..
  • benim icin bir turlu eskimeyen, eskiyemeyen, icimdeki yeri cok farklı olan bal gibi grup. sut dokmus kedi gibi grup. beni dunyadan uzaklastıran, kabuguma ceken grup.
  • zamanında, smallville dizisinin ilk bölümünün sonunda çalan everthing şarkısı sayesinde keşfettiğim harika grup.
    breathing, you and me, i try, hanging by a moment şarkıları, grubu ilk kez dinleyecek olanlar için iyi bir başlangıç olur.
  • damar parçalara sahip sağlam grup. dağılmayın siz dağıtın sadece.
  • musicmatch radio sayesinde keşfettiğim**, güzel grup. uzun zamandır sandıkta unutmuştum onları geçen gün yeniden keşfettim baharın şerefine, mutlu ediyorlar dinledikçe.

eklenti: smallville 4. sezon finalinde karşımıza çıkmışlar, dümbük smallville high ("home of the crows" ha boru değil) mezuniyet balosunda* çalmışlardır.
  • bir an önce tanışılması gereken gruptur.
    parçaların zemini sağlam, sesler ise tam oturmaktadır.
  • 2005 agustos’unda you and me singlelariyla yaraya tuz basmis gruptur.
  • 3 yıl aradan sonra bugün beşinci stüdyo albümlerini smoke & mirrors'u çıkarmış olan gruptur. normal albüm ile birlikte deluxe versiyonun da çıkması sevindirici. ki toplamda 18 tane şarkı oluyor bu da hayranlarını epey tatmin edecektir.

ayrıca, albümün tamamını dinlemiş biri olarak şarkılar bekleneni verdi diyebilirim.
  • gitar-vokalde jason wade
    bass gitarda sergio andrade
    dawulda rick woolstenhulme'dan oluşan
    ve de bazen onlara eşlik eden gitarist stuart mathis'e sahip
    hanging by a moment adlı şarkıyla çıkış yapan amerikan rock grubu
  • henuz 20'li yaşlarının basında olan bir grup genc tarafından kurulan, hanging by a moment ile une kavusan ama asıl bombayı breathing ile patlatan, iyi aile cocukları imajı veren, muhtemelen bir kac yıl sonra unutulacak olan grup.
hesabın var mı? giriş yap