• kendisi ve ron artest için yeni bir kariyer önerim olan oyuncu. ron artest'le ev arkadaşı oldukları bir reality show yapsınlar, izlenme rekorları kırar bence. tabi ikisinden biri daha sonra ölü bulunursa sorumluluk benim değil.
  • miami heat ile oynanan son maçta, maç boyunca yaptığı çılgınlıkları aşağıdaki linkte derlemişler.

http://watch.nba.com/…-mia-ind-lance-aggressive.nba

lebron james'in kulağına üflediği an spikerin tepkisi ve lebron'un "nabıyor bu amk liselisi" gülüşü beni koparttı. bir de lance'in erik spoelstra konuşurken adamın yanına yanaşması ve gayet normal bir halt yiyormuşçasına bön bön bakışı ayrı bir güzellik.

beyin konusunda biraz sıkıntıları var ama gerçekten yetenekli ve iyi bir oyuncu olduğu ortada.
  • 1990 doğumlu, 1.95 boyundaki indiana pacers oyuncusu.
    lise yıllarında oj mayo ile birlikte gelecekte büyük yıldız olması bekleniyordu. mayo kadar büyük bir yaygara çıkarmıştı kendisi. mayo bir yerlere gelmeyi başardı ancak mayo'dan küçük bu adam henüz nba'de akılda kalan hiçbir şey yapamadı. lisede sayı rekorları bulunan oyun kurucu 2010 draftı'nda 41. sıradan seçildi ve iki sezondur indiana benchinin dibine demirlemiş durumda. bu sezon 60'a yakın maçın 39'unda oynamış, 10 dakikada 2 sayı 1 asist gibi çok kötü istatistikler tutturmuştur. 25'te 2 üçlük attığını da ekleyeyim. ukte olması da şaşırtıcı.

mayıs 2013 edit: sağolsun kendisi beni öyle göt etti ki... indiana'nın en aktif oyuncusu. iki numaraya kaydı ve şut yüzdesini düzeltti. fiziğine göre harika bir ribauntçu. adamımsın stephenson!

aralık 2013 edit: sezona 2 triple double'la girmiş müthiş bir adam. hayranıyım kendisinin. hakkında ne kadar çemkirmişim. çok ayıp etmişim be lance abi.

inanılmaz bir enerji, oyun kurucu fiziğinde power forward'ların çoğunun sahip olmadığı bir sezgi ve ribaund yeteneği, hız var çabukluk var ve artık şut da var. lisedeyken slam'e kapak olmuş bir adamdı. bir de bana kapağı taktı son 1.5 yılda. geleceğin çok parlak adamım. 23 yaşındasın daha!
  • trolleme konusunda çok enteresan seviyelere ulaşmış oyuncu. geceye hatta sabaha renk katıyor sağolsun.
  • maçta lebron james'e sarkıntılık yapan oyuncu.
  • şu saatte deli gibi kahkaha attıran efsane. adam chris tucker bildiğin. başka açıklaması yok şu hareketlerin. "you're the real mvp" ulan.
    chris tucker : http://ionetheurbandaily.files.wordpress.com/…r.jpg
    lance stephenson : http://www.brothersonsports.com/…indiana-pacers.jpg
  • şov adamıdır. 5 senedir kendi kalibresinde olmayan adama karşı hırslanıp "bakın ben de onun seviyesindeyim , rakibim bu" demeye çalışan basketçi.

yalnız işin garip tarafı sanıldığı kadar kötü basketbolcu değildir. kendini oyuna verince iyi oynar. izlemesi zevklidir.

ayrıca lebron'a eskiye göre daha da bilenmesinin sebebi, geçen sene kimse kontrat vermeyince , indianaya dönmeden cavs'le de antrenmanlara çıkıp belki bi kontrat yaparım demisti. lebron uygun bir dille siktiri çektirmişti yönetime.
  • bu sene ciddi kayış koparmış oyuncu. bildiğin sezon başından beri normal bir pas vermiyor.
    gerçeklikle alakası olmayan, avrupa yakasındaki gaffur gibi bir adam. amma severek izliyoruz.
  • gecenin hareketlerine imza atan oyuncu. önce miami molasında spoelstra'nın yanında dikildi, sonra lebron'un kulağına üfledi. lebron'un tepkisi paha biçilmez. bulun seyredin.
hesabın var mı? giriş yap