• patlayan futbol topunu yırtıp yarısını kafasına takmış bir halde gördüm geçen gün. exception verdi sonra. mavi mavi uzaklaştı gün batımına... - alegorik bir manzaraydı.
  • winamp 5.0'ın performans sorununa yol açmadığını ve çatır çatır açıldığını belirtirken "sheevvvchenkoo" diye bir hız belirtici efekt olduğunu iddia eden yazar.
  • "okulu kazanırsam bütün sözlüğe yemek ısmarlıycam" demişti. bayinizden ısrarla isteyiniz.*
  • canım, hayatımın parçası, içime nefes diye çektiğim, canımın suyu diye içtiğim, sabahımı aydınlatan, gecemi ışıtan, sabahın ilk ışıklarının yüzüne vuruşu dünyalara bedel biriciğim.
  • "zidannnneee" adında bir köfte pişirme efekti olduğunu iddia eden yazar.
    (bkz: ahahahhahahah ben buna gülüyorum ya)
  • onceleri pink floyd konusunda kafasini agrittigim zirvede ise muhabbetten dolayi bir turlu teke tek konu$ma firsati yakalayamadigim yazar. ilerki zamanda zirvelerde goru$mek istedigim bi yazardir ayrica.
  • kendisi fena halde the wall daki pink karakterine* benzemektedir. ka$lar yuzunden olabilirmi diye du$unmekteyim.
  • (bkz: jackass)
  • önümdeki kutucuğa ve yanıp sönen imlece mal mal bakıp hayatıma kattıklarını düşünerek bir daha kucaklamak istediğim insan.
    bir şeyler yazasım geliyor, sonra kelimelere sığdıramıyorum. nasıl desem... o kadar strong bir presence var ki...*
  • izmir il sınırları içinde olacağım 1 ayın sonunda, paşa gibi, lokum gibi, mesir macunu gibi olacağına söz vermiş insan.
    entrymi bir diyalogla süslemek isterim;
    ogbanje: o resimde ne güzel çıkmışız di mi?
    kurukafa: evet kurbağa gibi çıkmışsın.*
hesabın var mı? giriş yap