• sahneye doğru ters eğim düzelmediği sürece, isterse çevresine 60 tuvalet kabini, 40 duş, 5 kafe, 10 otobüs durağı eklesinler, yine de adam olmayacak olan mekandır. iç sahada dream theater izledim, önümdeki dazlakla neredeyse kavga edecektim. sahne önünden faith no more izledim, orada bile önümdeki uzunlardan mike patton pirimi adam gibi göremedim. sahneye ters eğimli konser mekanı mı olur lan...

ha, olsun varsın boyut atlasınlar, alana piramit çaksın, artemis tapınağı diksinler,, yine de burada sonisphere gibi bir festival yapılmaz. ulan istiklal caddesi genişliğinde mekan be. dikkat et, uzunluğunda demedim. imagine all the people.
  • çökesice, yerlebir olasıca mekan!!!!!

amacı kitlelere güzel ve kaliteli müzik dinletmenin yanından geçmeyen cin fikirli, gerizekalı, paragöz organizasyon şirketlerinin canım konserleri zebil ziyan ettikleri alan.

yazık be! valla yazık! insanların, öğrencilerin bilmemkaç ay para biriktirip zorla bilet alıp hiçbir şey görmeden konser izlemelerine sebep olmak vicdansızlık, ahlaksızlık.
    çok sinirliyim ve birçok küfür geçiyor aklımdan!
  • bir iron maiden konseri için dünya üzerindeki en saçma yer.
  • bir konser alanı hayal edin. hizmet gördüğü ilk iki yılda bir tarafta sahne, o sahnenin üzerinde faith no more'lar, scorpions'lar çalıyor, diğer tarafta gondol, atlı karınca gibi rock konserlerinin vazgeçilmezleri. sonra bu konser alanını yeniliyorlar! öyle büyük, öyle konforlu oluyor ki, misal öğlen saatlerindeki bir konseri beklerken serinleyecek onlarca gölgelik yer bulabiliyorsunuz. ardından buraya iron maiden'ı, judas priest'ı, whitesnake'i çağırıyorlar. adamlar çıkıyor çatır çatır çalıyor, istanbul'un iftiharlarından gazhane de karşılarında kapkara duruyor. hayır, ne gazhane, ne güneş, ne başka bir şey. bunlarla hiçbir derdim yok. her konser alanında olabilecek eksikliklerden daha fazlası yok burada. ama burayı bambaşka yapan bir unsur var. konser alanı sahnenin bulunduğu bölgeden başlayarak eğimli. ve bu eğimin tepe noktası sahne. koca konser alanı yola ve gazhaneye doğru harika bir eğimle genişliyor. siz konseri ayakta, pek hareket etmeden ve yüzünüz tam sahneye dönük izliyorsanız 15 dakika sonra sol ayağınızın üzerindeki baskının artmaya başladığını hissediyorsunuz. yarım saat sonra ise sol ayak ciddi şekilde vücut ağırlığınızı taşımaya başlıyor. konser çıkışında da sol bacağınızı komple yerinden söküp eve öyle yol alıyorsunuz.
  • dünyanın en kötü ses sistemine sahip mekanı. vip dışında kalan herkesin çökmesi sayesinde sesi bir nebze açtırabildik son organizasyonda. manowar mu dinliyoruz istiklal caddesinde akustik grup mu dinliyoruz belli değil.

kanzuk gelmeyecekse ticari itibarlarını zedelemek istediğim mekan.
  • yerine avm ve residence yapmaya karar verseler karşı çıkmayacağım mekan...
    sonrasında konserleri buradan daha kötü nerede yapabilirler ki?
  • yazlık sinema havası yakalayalım demişler ama öndeki kafalardan sahneyi görücez diye sekiz olduğumuzla kaldık. ne izlediğimden bişey anladım, ne dinlediğimden (bkz: lord of the dance).. daha bunun kranberisi var.. allahtan o ayakta.

ps: sahnenin tek tarafına ekran koymayı akıl eden organizatörü bir daha tuvalette rahatsız etmeyin. adam bir an önce işini bitirip çıkıcam diye eksik düşünmüş.
  • konser için pek uygun olmadığı aşikardır.
  • konser için uygun olmadığı gibi, hiç bir sahne sanatı gösterisi için de uygun değildir.eğer şanslıysanız önünüzdeki kafaların arasından sahnenin küçük bir kısmını görebilirsiniz. hatta "michael flatley's lord of the dance" gösterisine gidip esasen bir ayak dansı olan irlanda dansını,dansçıların ayaklarını göremeyerek de seyredebilirsiniz.
  • açık hava yeni melek*.
hesabın var mı? giriş yap