• filmlerindeki replikleriyle istemeden yaran karakter.
    1)-anne dediğin sever! anne dediğin okşar
    ama seeen...
    orospusuuuun
    2)- yememeliyiz abicim o etleri, yememeliyiz...
    - evet kardesim, yemeyecegiz o etleri
    3)-sema biz eskiden cok fakirdik.dedem öldü bi helva
    bile kavuramadık iki yumurta kırdık komşulara dağıttık..
    4)anamiz orospu oldu gulcan
    5)emrah:-amaa, amaa nuri amca ben seni baba bilmiştim."
    nuri alco:-işte şimdi gerçekten baban oldum."
    6)emrah ve bir arkadasi alaturka seklinde bir genelevin
    karsisinda cokmuslerdir ve iceri giren cikan kadinlara
    bakmaktadirlar

emrahin kankasi: off su yavrulara bak ya...
    emrah: oyle deme... benim annemde onlardandi, oda onlar gibi
    calisti
    emrahin kankasi bir an dumur olmustur toparlama ugruna
    "ee sey abi pardon abi" diye kivirmaya calismaktadir
    emrah: onemli degil, onemli degil dostum...
    [ordan bir yasli adam gecmektedir ve gecerken emraha bakar]
    emrah: n'oldu amca... hicmi orospu cocuu gormedin?
  • bir filminde 4-5 arkadaş, terk edilmiş tahtadan bir evde yaşıyorlardı. evi kafasında canlandıramayanlar için tyler durden'ın evinin halılısı gibi bir yerdi.

bir gün cemile adında, 16-17 yaşlarında bir kızı kapının önünde baygın buluyorlar ve eve alıyorlardı. artık cemile de evin bir üyesi oluyor, emrah ve diğer çocuklar sanırım işportacılık yaparken cemile de emrah'ın bıraktığı parayla evin ihtiyaçlarını gideriyor ve yemek, temizlik gibi temel ev işlerini hallediyordu.

gel zaman git zaman, bu beşli ya da altılı mutlu mesut yaşarken bir akşamüstü emrah eve geliyor ve gördüğü manzara karşısında beyninden vurulmuşa dönüyordu. emrah'ın bıraktığı az buçuk parayla cemile, rakısından tutun, pirzolasına hatta arnavut ciğerine kadar envai çeşit mezeler de dahil olmak üzere akşam yemeği için sofra kurmuştu. emrah işkillendi, emrah çıldıracak gibi oluyordu, emrah adeta sinirden schrödinger'i sikiyor ve kedisine de çiçek taksi'deki manolya vasıtasıyla facebook üzerinden "bu sevimli yavruya yuva arıyoruz!!!" benzeri notlarla yeni bir ev bulmaya çalışıyordu. neyse konuyu fazla dağıtmadan nükleer başlıklı barış güverc...

emrah, cemile'ye beklenen soruyu sordu:

"- benim verdiğim parayla bu kadar şey alınmaz! söyle, nasıl aldın bunca şeyi? çabuk söyle!!!"

emrah, kızı öyle bir sarsıyordu ki cemile ne söyleyeceğini şaşırdı ve bu biçare yavrucak gerçeği itiraf etmek durumunda kaldı. özetle, kasap-manav-bakkal triosuyla sekslendiğini, bu sayede de bu güzel sofrayı ancak kurabildiğini anlattı gözyaşları içinde.

evin tattışmasız lideri, "jax" kod adlı emrah, zavallı cemile'ye "helal para- haram para" konusunda küçük bir ders verdi ve hıçkırıkla karışık sulu gözlerle şu cümle duyuldu küçük kızın ağzından:

"al, en azından bunu ye! bu ekmeği, senin verdiğin helal parayla aldım."

emrah, ekmeğin dirsek diye tabir edilen kısmından bir ısırık aldı hemen ardından da cemile ısırdı ekmeği diğer dirseğinden. sıralı ve seri ısırıklar eşliğinde birbirlerine yaklaştılar. ekmek bittiğinde ise öpüşmeye başladılar. işte tarkan'ın hüp klibindeki spaghetti fantezisi bu adını hatırlayamadığım filmden araktır.

şimdi, gelin ve bu ibret dolu dramamızın sonunu hep birlikte izleyelim ve eski kocamız ibrahim tatlıses'le kızımızın mezuniyeti vesilesiyle yan yana gelme gerilimi yaşadığımız anlar dışında asla kameralara görünmeyelim.

yakşamlar.
  • ntv televizyonu, haydi gel bizimle ol programı, konuk küçük emrah.

aysun kayacı - facebook'ta var mısın?
    emrah - yok. ben sevmiyorum o tür şeyleri.
    aysun kayacı - neden? ilkokul arkadaşlarını falan buluyorsun, çok keyifli birşey.
    emrah - ne yapacağım canım küçük küçük çocuklarla? gerçi şimdiye onlar da büyümüşlerdir.
  • - bugün pek durgunsun bişeye mi canın sıkkın emrah?
    -annem...
    -nesi var, hasta mı?
    -(içini çeker)hayır orospu.
  • küçük emrah kahvede oturmaktadır.
    kahveye bir eleman dalar.bağırır:
    -emrah yetiş anneni sikiyorlar..!
  • aka emrah ipek. 80'lerin ortalarina dogru* arabesk dunyasina kucuk ceylan ile birlikte bomba gibi dusmus ve furya baslatmisti. sonrasinda yuzlerce kucuk arabeskci cikti, mahsun kirmizigul de dahil. ama ise kucuk olarak baslayip, sonrasinda gozlerimizin onunde ergenligini yasayan, buyuyen, delikanli olan ve muhtemelen yakinda torun torba sahibi olarak gorecegimiz bir tek o.. acilarin cocugu, yarali gibi sarkilarla, zavallilar gibi filmlerle, mahsun diyarbakir'li bakislariyla hep acindirdi kendini, hep ezilen, altta kalan, annesi* kotu yola, babasi hapse dusen vicdanli, iyi cocugu oynadi..
    derken 90'larin basinda, artik ufaktan popularitesini kaybetmeye baslamisken, degismis imaji, deri mont ve kot pantolonu ile kulvar degistirip pop muzik yapmaya basladi, yasak sokaklar gibi filmlerle mahallenin delikanlisi rollerinde cikmaya basladi, basta biraz komik oldu ama sonra arabeskin poplasmasi ve popun arabesklesmesi ile, kisisel degisiminin, toplumsal bir degisime izdusumsel olmasi nedeniyle artik yadirganmamaya basladi..
  • 7)emrah çalıştığı torna atölyesinden dönmektedir, mahallenin
    esnafı
    alacaklarını tahsil edemedikleri için emrah'ın dönüşünü
    beklemektedirler.
    sokağın başındaki manav emrah'ı görür ve olaylar
    gelişir:
    -borcumu ödeyecem demiştin?
    +ödüyceem
    -çok sıkışıksan..anan ödesin
    +hüleaaaan

8)bu kızların hepsi sana hasta emrah
    +öyle deme cem
    -nasıl diyim emrah.

9)küçük emrah kahvede oturmaktadır. kahveye bir eleman
    dalar.bağırır:
    -emrah yetiş anneni ...yorlar..!
  • parasını biyolojik oğlundan daha çok sevdiği için oğlu paralarına dokunamasın diye feragatnâme imzalatmış, eskiden kendisi fiziken küçük olduğu için "küçük emrah" diye tanınan, bugün ise kalbi, vicdanı görülmeyecek kadar küçük olduğu için "küçük emrah" lakabını muhafaza etmektedir.

milyon dolara sahip ol, ama canının bir parçasını baklavacıda çalıştır.

http://sozcu.com.tr/…babaligi-reklam-amacli-422255/

babam hep söyler para ağırdır herkes taşıyamaz diye, o geldi bi an aklıma.
  • filmlerinde 15 dakika icinde annesi oldurulen,kiz kardesine tecavuz edilen,pic oldugunu ogrenen,ama ne hikmetse,15. dakikada kumsalda bi kizla tanisip "neseeeliiiyim,neseeeeliyiim,ben bugun geneee,neseeeliyim" gibisinden bi turku tutturabilen,olmamasi gerekenlerden.
  • her filmde anası bacısı sikilirdi bunun, ulan bi insan hepmi kabul eder aynı senaryolu filmleri..
hesabın var mı? giriş yap