• pek şukela müzikler paylaşan facebook sayfasıydı, artık güzel güzel müzikler çalan bir blog olmuş.

http://www.kiyimuzik.com/
  • umarım uzun yıllar yayın hayatına devam eder. facebook sayfasından ibaret olduğu dönemlerden beri takipçisiyim, tek bir yamuklarını görmedim. nasıl dj'leri, yöneticileri varsa dünyanın en ücra köşelerinden youtube'da yalnızca 30 40 defa izlenmiş inci gibi şarkıları bulup çıkarıyorlar. ben de kendilerine şapka çıkarıyorum.

kıyı müzik sizi hayatta tutar!
  • "çölde bir vaha" tanımlamasına pek güzel uyan, ruh haliniz nasıl olursa olsun açıp dinleyebildiğiniz ve üstüne üstelik hiç de "sıktı, kapatayım" deme gereği duymadığınız bir güzel radyo. arkasında her kimse varsa bence akıllı olsun, bol beddua almaktan korkup bu işi savsaklamasın seneler sonra bile. elleri de dert görmesin.
  • telefondan dinlendiğinde insanı screenshot manyağı yapan, kurucularının hepimizin toplamından daha çok sevdiğini düşündüğüm bir acaip radyo.
  • programlarına mı yoksa programları için tasarladıkları afişlere mi daha hayran olduğuma karar veremediğim istasyon.
  • keşif için last.fm ile kullanıldığında katalizör etki yaratacak bir oluşum.

kaç kişi oldukları ise tam bir muamma. bu kadar güzel şarkıları o kadar kişi ve albümler arasından nasıl da böylesine aynı lezzette toplayabildiklerini çok merak ediyorum.

yanlış anlamayın kıyı ailesi ama ben sizi çevreme tavsiye etmiyorum. edersem ilerde boku çıkar korkum ağır basıyo çünkü.

kıyıdan kıyıdan devam.
  • her gün dinlemkten bıkmadığım radyo oldu benim için. ne açsam da dinlesem derdini, youtube'un önerilen müziklerinden bıktığım noktada kahramanım olduğu için pek teşekkür ediyorum.
  • müthiş radyo. screen shot bağımlısı yaptı. tüm çalanlar iyi.
  • 31 ekim akşamı ghetto istanbulda kıyı müzik partilerinin ikincisini gerçekleştirecekler. cadılar bayramı konseptiyle halloween indie night gecesi yapacaklar imiş. ilk 150 kişi giriş için ücretsiz sonrakiler ise 10 tl ödeyerek içeri girebileceklermiş. *
  • her şarkıya hayatı sorgulatacak derecede ilginç yorumlar yazan dinlenesi radyo.
hesabın var mı? giriş yap