• brutal vokal yapan ya da yapmaya çalışan kaç tane bayan arkadaşımız var ki diyerek saygı duyulan vokale sahip grup.şarkıları da öyle çok kötü değil.hatta güzel..
  • iyi nu metal yapan nadir gruplardan biri. bu ablaların hipnotik, tribal kafalarda çalışmaları var, bir immortal olsun, pink lemonade olsun, albümü bitirmek için çok uygun iki ilgi çekici parça. öyle pek ahım şahım melodiler falan yok ama baterist gayet yetenekli, orjinal işler yapıyor orda. zaten kolları nedir o kızın öyle "benim" diyen babayiğidi bir tokatta yere serer.

millet bazen diyor "sen kaç yaşında detçi blekçi adamsın ne bu kiti miti yakışıyomu?". ne bileyim lan işte değişik böyle orjinal bir yanları var. brackish ve spit az bulunur tipten gaz metalcore parçalardır örneğin. ayrıca son albümlerinde (until the end) bariz bir death metal etkileşimi var, bu kızlar işini biliyor yani, o kadar diyeyim size.
  • asi'cilik oynayan kizlar. spice girls'ten farklari yattiklari tezgahin mermer degil alüminyum olmasidir.
  • bir tur girl power olayı
  • kanadali kiz grubu yaptiklari muziii goth slut die adlandiriolar ilk dinnediiimde kiz grubu olmalari hosuma gitmisti ama is yok yani boslar...dinlemeye degmez..piyasa muziii iste..
  • brackish adlı mükemmel parçanın sahibi olan alı$ılmadık kız death metal grubu.
  • playlist'imin ilk sırasında yer alan hatun kişileri.
    edit: hâlâ dinlenen, dinlettiren grup.
  • charlotte, what i always wanted sarkilarini pek bi sevdigim, karili- kizli hardcore metal grubu. zamaninda giyim tarzlarini, makyajlarini az taklit etmemistim. simdi ne yaparlar ne ederler bilmiyorum. ergenlik anilarimda hos bir seda olarak kalacaklar.
  • eminem sever yazar.bul beni kittie.
    *
  • grup üyelerinden mercedes ve morgan eksik kalmayalım diyerek şimdi de modacılıga el atıp poisoned black adında kendi moda markalarını yaratmışlar.eskisi gibi charlotte gibi iyi parçalar yapmaya,söz yazmaya yogunlaşsalar daha hayırlı olur kanısındayım.
hesabın var mı? giriş yap