• kişisel teorime göre bir kız kısa saç ile güzel olabiliyorsa her durumda güzel olabilir.
  • çok daha modern görünen kızdır.

p.s: hiç seri eksilemeyin, öyle olduğunu siz de biliyorsunuz. o ayak bileğinize kadar uzattığınız bakımsız saçlarınızı kesin, rahatlayacaksınız. kezban havasından çıkacaksınız.
  • "lezbiyen misin?" sorusuyla karşılaşma sıklıkları uzun saçlılara oranla fazladır.

bugün kuzenimin eşiyle aramda şöyle bir diyalog geçti;

- "saçların kısa olduğu için lezbiyen misin diye soranlar oluyor mu?"

- "eh, oldu..."

-"sen ne cevap verdin peki?"

böyle çakallar da yok değil...
  • eğer ki yakışıyorsa çok seksi gözükebilen kızlardır.. ama yakışmadığı taktirde kemalettin tuğcu'nun ölümsüz eseri küçük besleme gibi dolanırsınız ortalıklarda uzayana kadar benden söylemesi...
  • kısacık kes dedi saçlarımı. savaşa giden bir asker gibi. kendiyle giriştiği savaşa hazırlanmak ister bir hali vardı. saçlarından kurtulunca, kafasının içindekilerden de bir nebze kurtulacağı gibi batıl bir inanca sahipti. ne zaman hatırladıklarını taşımak ağır gelse böyle yapardı...
  • kısa saçlı kızlar güzel diye diye memleketteki kızların %80 i sayenizde çarşı iznine çıkmış askere benzedi , allah belanızı versin. dediğim kızlar
  • en savunmasız, en çaresiz olduğum kadın türü.
    kısacık olacak saçları. kısa ama çok kısa. en fazla 3-6 cm. fazlası, olmaz. yakışmayanı görmedim. takıntımdır. kabul ederim. ama hiç yakışmayanı görmedim.
    bir tanesini görmüştüm.
    askeri bol bir pantolon, askılı dar, siyah bir t-shirt giymiş. saçları sanırım 4 cm. kadar. dağıtmış, böyle. jole sürmiş.
    budur.
    hayatın anlamı.
    tanrının kullarına bir armağını. belinde ki gamzeleri ile, suratında ki asık ve siklemez tavırı.
    bir rica;
    kısa saçlı kızlar, hiç gülmesin. hep somurtsunlar, ukala ve soğuk bir sıfat çok yakışıyor kendilerine.
  • maddi ve manevi olarak bagimsizligi olan veya olmasi icin cok caba sarfeden yapidaki kizlardir. hayatlarinda bir erkek olmadan da yasayabileceklerine inanan, hatta bunu gayet hayat felsefesi olarak goren kisilerdir.

zöge: bu sefer hakkaten anlamadim, kisa saclilarin isi mi, uzun sacilarin isi mi bu? kimseye dokunmayan bir entry bu oysaki. heee keller var bide yaa!
  • son 2 senedir dahil olduğum grup,
    sanırım bundan sonra da dahil olmaya devam edeceğim. dün yine ense traşı yaptırdım galiba her seferinde biraz daha kısaltıyorum, hastalık gibi bişey..
    sanki yıllarca o uzun saçları ben kullanmamışım gibi, şimdi şaşkınlıkla bakıyorum eski uzun saçlı fotoğraflarıma, bele kadar uzun saçlar, nasıl taşımışım, uğraşmışım yıllarca bilmiyorum.

hep isterdim kısa saçlı olmayı ama çok korkardım, saçlarım da uzunken güzeldi hani böyle rüzgarda uçuşurdu, kalın telli sağlıklı saçlardı..
    kuaförüm kıyma bu saçlara diye çok uğraştı...
    risklidir kısa saclı olmak, minyon yapıya sahip olmama rağmen ben çok zaman sonra cesaret ettim, iyiki de yapmışım...
    şu da bir gerçek ki sevgili hemcinslerim gençleştiriyor kısa saç, sanki uzun saç ile birlikte devam eden hayat monotonluğunu alıp kesiyorsunuz saçlarınızla birlikte, saç boyunun kendini bulmakla bir ilgisi var mı bilmiyorum ama sanki ben kendimi yeniden keşfettim...

ben seviyorum kendimde kısa saçı bu tarz konularda etrafın ne dediğinden öte, kendimin ne hissettiğine bakıyorum...
    istiyorsanız deneyin derim kökü sizde nasılsa...
  • cok sevdigim kizlardir, bir donem ben de kendilerindendim. belki bir ara yine katilirim. cunku simdilik uzun sacin muthis keyfini cikariyor olsam da, saci kesmek dedigin bir nevi degisiklik habercisidir, cesarettir, curettir kadin kismi icin.

genel kani ustune konusursak kadinin saci onemlidir, kendine guvenidir. saclarini kisa kestiren kadin baska bir suru guzelliginin gorulmesini istiyordur bir acidan, belki bu yolla kendi durusunu ifade ediyordur dunyaya. uzun birakan hem kadinim hem gucluyum diyordur. belki saldim gitti diyordur, belki de tam tersidir.

nacizane ogrendim ki kadinin ruh haliyle sac boyu arasinda garip bir iliski var. bu, net bir iliski degil. en azindan saca basa bakarak okumak mumkun degil. o yuzden kisa sacli kadin tepkili, kadinligi yaraliyken zeki ve pratik; uzun sacli kadinin seksapeli yuksek falan diyemeyiz kafadan. tek basina biri veya her ikisi birden olabilir; dedik ya belki de tam tersidir. o kadar aklim olsa atomu parcalardim zaten.
hesabın var mı? giriş yap