• cevabı basit: raşit ek yaptı, gökhan yavuz yaptı ulan!

binlerce futbolsever haftada bir iki saat eğlenebilsin diye hayatını veren bu işçiler yaptı. sizin gibi pişkinler futboldan prim yapacak diye kazanılacak üç kuruş için mahvolan, hayatlarını veren, "işçi ölebileceğini bilmeli" diye haykırdığınız, "millet iradesi" diye küstah küstah şişinirken günde 16 saat çalışmalarını salık verdiğiniz, bir kez olsun ne dediklerine kulak vermediğiniz, "ayak" olarak gördüğünüz ve bu yüzden ölen işçiler yaptı.

şimdi 3 dakika yuhalanınca nankörlükten yakınıyor "beyefendiler". bir damla alınterlerinin olmadığı koskoca yapıyı lütuf gibi sunuyorlar topluma ve üstüne siyasi rant bina etmeye kalkıyorlar. sırf fenerbahçe atkısı açtı diye kovulan işçinin, aylarca bir kuruş verilmeden süründürülen işçilerin, sizin sıçtığınız boklar sağa sola bulaşmasın diye kanalizasyon inşaatında hayatını veren iki garibanın üstlerine binip bizlere nankör diye bağırıyorlar. futbol statlarından sempati toplamaya kalkıyor, babayı alınca mızıkçı çocuklar gibi küstahlaşıyor, sosyopatlara nazire yaparcasına insan hayatlarını dahi hiçe saymaktan çekinmiyor, arsızlaşıyor, hazımsızlıktan utanmazlıklarını açık ediyor ve daha önce defalarca yaptıkları gibi gerçek yüzlerini göstermekten çekinmiyorlar.

stadı kim yaptı ha? sen mi yaptın lan! bir tane kazma mı vurdun? bir tane çakıl taşı mı attın? bir kez olsun işçisine hal hatır mı sordun? dert mi dinledin? alayınızdan nefret ediyorum. konuşun kardeşim, daha da sık konuşun. gözümüzü döndürecek kadar çok konuşun.
  • yasin ekrem şerim'in twitter'da sarfettiği, tamamı "böle bi şerefsizlik yok. nankörsünüz. kimin sayesinde o statda maç izliosunuz. kim yaptı lan o stadı size. gerizekalı kuş beyinliler." olan tweet. bu adam ab genel sekreterliği müşaviri'dir unutmayalım.

http://www.odatv.com/…ali-kus-beyinliler-1501111200
  • ab genel sekreterliği müşavirinin lafıdır. ülkemizde günümüzün devlet terbiyesini yansıtmaktadır.
  • " sonuna bir de hepinizin a.q lan :@ " eklese şaşırtmazdı beni. zaytung haberi gibi allahıma.
  • cevabını sami'nin vermesi gereken soru cümlesi;

caps

paint terk :)
  • sık sık chp'lilerin halkı aşağılamasından bahsedenlerin hiçbir zaman görmeyeceği beyanat.
  • bu açıklamayı yapan kişiyi bizim şirkete çaycı olarak bile almazlar ama adam ab genel sekreteri müşaviriymiş. bu nasıl bir tavır, bu nasıl bir üsluptur. türkiye'yi satın almış haberimiz yok..

edit: gg imiş.
  • aklıma ayaklar bas olunca ossuruk ferman olur atasözünü getiren sözler. eğer devletin bürokratı tutup şu sözleri sarf edebiliyorsa bir yerlerde çok büyük bi' yanlışlık var demektir. ne şerefsizmişiz de haberimiz yokmuş yav. ` :yazık`

edit: imla.
  • karşımda olsa, ister canlı ister banttan yayında direk küfür ederim.

işte küfür etmek, zekan da bik bik söyleyecek lafı olmayan küfür eder gık gık gık diyenleri de araya kaynatırım.

keza aynı şekilde, canlı yayın sırasında canlısansür koyan adam ister ilker yasin olsun, ister 3.reco affetmem yine basarım kalayı.

beşikteki ve mezardakiler de nasiplenir, adamlığı da, insanlığı da, ataları da.
    öyle terbiyesiz bir insanımdır.

tamam küfür kötüdür, ayıptır da, adam gibi derdimizi anlatsak anlayacak mı?
    "hello love, have a question, referandum öncesi demokrasi diye bağıran ağzından şimdi diktatörlük nağmeleri dökülüyor, neden acep? ayıp değil mi? hangi sıfatla adamım diye ortalarda geziyorsun? adam olan sözünden döner mi? göz göre göre gaybanalık yapar mı? " desem anlar mı?

hacı abi, herkese anladığı dilden konuşacaksın.
    küfür mü ediyor?
    "ben senin seviyene inmem"
    demeyeceksin,

"senin adaletini de, kalkınmanı da, avrupa nı da birliği ni de sikerim, amısikli" dedin mi ne dert kalır ne tasa.
    sanki içine feng shui sokmuşsun gibi o da bi rahatlar. sonra bakarsın götü yemez gider bütün hesaplarını kapatır, negzel.

ak babalarının kazandıkları ile yapılıyor sanki bu tesisler bu statlar yollar metrolar.

hayır yine kendi adamları nemalanıyor, hala daha olayın bokunu çıkarma peşindeler.
    anlamadım ki ne ayaklar.

toki recep tayyip erdoğan ın hayır kurumumu aq?
    babalarının hayrına yapmıyorlar herhalde.

türk telekom gibi bir şirketi bana peşkeş çekselerdi, anasını avradını sikeyim bütün istanbul u stadla donatırdım, oturma odalarından geçen metrolar, apartman kapısına nazır viyadükler yapardım vallaha.
    türk telekom türk sporunu çok sevdiğinden sponsor oluyor değil mi?

ak larım.

(çok sinirliyim çok)
hesabın var mı? giriş yap