• koreli adama squidgame gondermesi yapmaya calisirsaniz boyle verir elinize
  • aramızda rennes kulübünü küçümseyenler görüyorum. tamam, genel profili ile fenerbahçe ile kıyaslanamaz ancak kadro değeri, fenerbahçe'nin üstünde olan bir takım.

rennes son 5 senede;
    dembele'yi dortmund'a
    mendy'i chelsea'ye
    camavinga'yı real madrid'e satmıştır.
    kim min jae'nin kariyer planında yeri olması da normaldir. stoperlerini 36 milyon euro'ya premier league'e yolladılar, yerini de kim ile doldurdular.

kaldı ki kim min jae, satılmıyor.

kim min jae'nin sözleşmesi, kim min jae'nin de rızasıyla, rennes tarafından satın alınıyor.

kim min jae ile fenerbahçe'nin anlaşması, başından beri bu şekildeydi. oyunculara bu haklar tanınalı, on yıllar oldu.

önce bunu bir ortaya koyalım.

sonrasında, kendisine kocaman bir teşekkür edilmesi gerekiyor. işini iyi yaparak, kimsenin kalbini kırmadan ve bir örnek sporcu olarak, türkiye'den gidiyor.
    çok üzgünüm.
    kendisi için en iyilerini diliyorum…
  • şimdi bazı salaklar zannediyor ki böyle bir adamın fenerbahçe'de oynaması transfer politikasının bir sonucu, giden gider yerine yenisi gelir, hayır değil.

kim min-jae, miguel crespo, ferdi kadıoğlu ve bright osayi samuel bütün bu bokluğun içinde vitor pereira'nın tamamen kendi kişisel çabalarıyla bu kulübe kazandırdığı altın madenleri, dünya üzerinde her takımda ilk 11 oynayacak kalitede futbolculardır. bak bu ülkeye getirip getirebileceğin en büyük hocayı getirdin, sana aldırdığı adam 30 yaşındaki willian arao, adam başarı istiyor çünkü, hazır oyuncu istiyor. kimse vitor pereira gibi ben bunu alayım, kollarımda büyüteyim, gerekirse başarısız olayım ama 3 sene sonrasına yatırım yapayım uğraşmaz,sen tarihinde kaç defa böyle hoca gördün de kaç defa böyle transfer göreceksin? bunun mümkünatı yok.

serbest kalma maddesi aktive edildiğinde oyuncu da gitmek isterse kulübün yapabileceği hiçbir şey yok, bunun farkındayım, ama pereira'nın bu kulübe bıraktığı bu dört oyuncunun yeri dolmaz, bunun mümkünatı yok, eğer başarı istiyorsan, 7 milyon euro para verip başarı için hoca getirdiysen değerli parçalarını en azından bu sezon kaybetmemek için elinden gelen ne varsa seferber edeceksin.

yeni sözleşmeyse yeni sözleşme, maaşına zamsa maaşına zam, ne gerekiyorsa yapın tutun abicim bu adamı en az 1 sezon daha. vedat satılırken de aynısını söylemiştim, bu yönetim bu adamın yerini dolduramaz çok ararız demiştim de malaftar ooaaooowwww çoheyi bara satın getsün diye kıyameti koparmıştı, forvetsizlikten 2 şampiyonluk verdik.

milyon tane adam toplanıp survivor 02 mesut'un uçağını seyreden kitle bunlar, bu vizyonsuzların gazıyla eldekilerden olmayalım kardeşim gözünüzü seveyim.
  • öncelikle tanımımızı yapalım. 3 sezon önce çin liginde oynarken kariyer basamaklarını teker teker ve süper hızlı şekilde tırmanmış modern stoper

baştan söyliyeyim, 43 yaşında koyu bir beşiktaş taraftarıyım

2 üstteki arkadaş eleştirmiş ama bence çok yanlış düşünüyor

bu tarz satışlar takımın diğer oyuncularının da satış performansını etkiler

vedat muriqi, eljif elmas, kim min jae gibi oyuncuların gittikleri yerlerde başarılı olması alıcı klüplerde, fenerbahçe'den çıkan oyuncu gittiği yerde başarılı olabiliyor algısını yararmıştır. bu algı sayesinde fenerbahçe rossi'yi , bruma'yı, berisha'yı bile satabildi. son yıllarda rekor satışlar gerçekleştirdiler ve gerçekleştirmeye de devam edecekler. takımda 10m üstü satış gerçekleştirebilecek , başta ferdi olmak üzere bir dolu futbolcu var

kendi takımımdan da örnek vereyim. cenk tosun everton'a transfer olduğunda başarılı olsaydı beşiktaş'ın sonraki satışları da daha değerli olucaktı

malesef ülkemizde iyi olan herşeyi karalamak artık alışkanlık haline geldi

kim min jae'nin bayern'e transfer olması ülke futbolu için komple sevindirici bir haberdir

siz gidin türkiye'den çıkan oyuncuya maksimum 20 verirler abi, aynı adamı benfica satsaydı 60a satardı abi diye bik bik ötmeye ağlamaya devam edin
  • ali koç el altından para vererek kendisini ballon d'or adayı göstertmiş..
  • bir defans oyuncusunun top alırken gösterebileceği sertlik için (sayı büyüdükçe sertliğin arttığı) şöyle bir skala çizelim:

1-99 arası faulsüz müdahale
    100-199 arası faullü müdahale
    200-299 arası faullü sarı kartlık müdahale
    300+ faullü kırmızı kartlık müdahale

bir topçu düşünün ki yaptığı müdahaleler hep 90-99 arasında. bir gıdım fazlasını yapsa faul olur, bir gıdım azını yapsa rakip mücadeleden ayakta kalarak çıkabilir.

top aldığı rakipleri hem faul diye itiraz edemiyor hem de kamyon çarpmışa dönüyor. bu tarz adamları halı sahada çok iyi bilirim, insanı yıldırır vallahi.
  • france football tarafından 2023 ballon d'or'a aday gösterilen koreli stoper.

3 yıl önce çin liginde, 2 yıl önce türkiye liginde oynuyordu. kariyer olarak harika gelişim gösterdi. işin komik tarafı fanatik gsli taraftarlar bu adamın napoli'ye gitmesi için transfer şikesi demişlerdi, hatta marcao ile falan kıyaslıyorlardı.
  • adamlar hala şu transfer için ali koç suçluyor. arkadaşım bin kere bin tane farklı adam anlattı zaten bu adamın fb'ye gelmesinin nedeni bu çıkış maddesiydi!

aziz olsa kalırdı demiş he he evet kalırdı, kendi zamanında camianın evlatları tuncay, aurelio beleşe kaçarken ki gibi mi tutardı?

bizim taraftar tam sazan her gördüğü yorumu benimsiyor.

kısa bir not: aziz yıldırım'ın son 10 senesi başarısızlık değil rezaletttir!
  • bazen fenerbahçeli olduğum için çok üzülüyorum, çünkü taraftar kitlemizin yarısı gerizekalı.

çıkmış min-jae nasıl gidebilir, nasıl gönderilir diye eleştiri yapmış, şampiyonluğu satmak demiş gerzek.

kardeş, bu adam zaten sen büyük takımsın diye gelmedi. çin ligindeki takımı adamı göndermek istemedi, çok yüksek bonservis çekti. bu yüzden hem porto hem juventus transferleri patladı, adam da isyan bayrağını çekip ayrılmak istedi. makul bir serbest kalma maddesi şartı ile de vitor hocanın referansı ile bize geldi.

yani adamın tek şartı makul bir bedel ile büyük takımlara geçiş yapabilmekti. bize gelme sebebinin %70'i bu, %20'si avrupaya daha yakın olmamız, %10 da vitor hocadır.

o yüzden, bu parayı veren ve min-jae ile anlaşan takım adamı çeker. ha sen bi sorarsın kalman için bir şey yapabilir miyiz diye ama o da neredeyse imkansız.

boş boş eleştiri yapmadan önce biraz araştırın, okuyun.

edit: imla
  • abisi yeni parti kurmuştur.

muharre min jae
hesabın var mı? giriş yap