2438 entry daha
  • real madrid maçında berbat oynadı belki de turu verdi. benim anlamadığım fenerbahçeliler bu adamın neyini savunuyor. babanızın oğlu mu adam sizden gitmiş olayın sizinle alakası yok. bayern seviyesinde olmadığını kanıtlamış oldu. italya daha uygundu oralarda takılsa kendisi için daha iyi.
  • dün turu elleriyle bizzat real madrid'e teslim etmiştir. uzun zamandır bu kadar kötü bir bireysel performans izlemedim. 2 gole direkt sebep oldu, az kalsın 1 tane daha yediriyordu. real madrid'in başka da pozisyonu yok zaten.
  • hep derim hala diyorum. üst düzey bir defans oyuncusu değil. tr liginde oynar, italya liginde de oynar. ama böyle maçlarda defoları çıkar. güvenilmez, ağır ve hantal.
  • biz adamı napoliye atmışız. adam napolide başarılı olup 1 senede bayerne transfer olmuş. asya kupası maçlarına kadar düzenli forma giymiş bayernde. dönüşünde düzenli forma giyememiş.evet 2 hata yaptı, büyük hata hemde.bu da bayern hocasının hatası bence. vinicius gibi hızlı bir adamı kim min jae gibi iri yarı bir futbolcu ile adam adama tutmaya çalışırsan başarısız olursun.
  • vinicius junior'un gazabına uğrayan stoper. ilk golde vini'yi bir şekilde vücuduyla bozması gerekiyordu, önünü kapatmaya çalışınca -ki ona da yetişemedi- arkada acayip bir boşluk bıraktı. umarım ikinci maçta da sıçmaz da sivasspor'un cl seviyesindeki temsilciliğine soyunan real madrid'i izlemeyiz finalde.
  • ya eskiden fenerde oynamış diye bir futbolcuyu aşırı övenlerle sırf fenerde oynadı diye yerin dibine sokanların hayatlarını gerçekten merak ediyorum. hiç mi başka işiniz gücünüz yok gerçekten?*
    dün akşamki real maçında yenilen 2 golde de hatası olan futbolcu özetle. ama bu ne futbolcuyu dünyanın en iyisi yapar ne de en kötüsü. fener satmış gitmiş üstüne kar elde etmiş. adam dünyanın en iyi takımlarından birinde oynuyor. o bile bu kadar sallamıyordur artık feneri ya da galatasaray’ı.
    tanım: bayern münih topçusu
  • bazı gazsaraylılar harbi beyinsiz. ulan bu salaklar bayern ile aynı gruba düşünce ‘bitik bayern’ dediler şimdi bayern şl finake oynuyor, futboldan anlamayan angutlar şimdi de sırf fenerbahçeli diye kim minjae’yi kötülemeye çalışıyor oğlum siz futboldan anlamıyorsunuz bunun dışında siz beyinsiz salaksınız defolun gidin ötede ağlayın.

süper lig topçusu boey nerede lan? şu sizin abarttığınız boey yoktu?

kim minjae babalar gibi real madrid’e çıkarken dizin boey yoktu.

ağla zırla kudurrrrrrr
  • keşke o iğrenç liginizin hezeyanlarını şampiyonlar ligine bulaştırmasanız. dün gece müthiş bir maç daha izledim. futbol vardı, zeka vardı, görsel vardı, taktik vardı... adamlar da gelmiş burada kim min jae üzerinden birbirine laf sokma derdinde.
  • fb'den gitti diye “bok atma” gibi bir niyetim yok. ama bu adam bayern seviyesinde degil. bu seviyede mucadele eden takimlarin hicbirinde oynayamaz. gs maçinda bakambu'nun attigi golde de bakambu'yu kaçiran yine kendisiydi.

ayrica bu topçu uzerinden fb'ye sallayanlara da kimsenin laf söylemeye hakki yok. senin troll hesaplarin maç oncesi “dunya futboluna yon veriyoruz” diye arda guler ile kim min-jae'yi paylasip kendine pay cikarirsa, boyle bir rezillikten de payina duseni alacaktir, hic kusura bakma!
  • birçok müdahalede iyiydi ama çok tuzağa düştü, vini junior resmen satranç oynar gibi adamı çekti istediği yere ve 2 golü aldırdı, 2 goldeki hataları dışında kusursuz oynadı ama neye yarar. karşısında vini gibi tipler olacağı içinbu seviyelerde, bu seviye stoperi değil diyebiliriz.
8 entry daha
hesabın var mı? giriş yap