• bu adam bugün atlanta karşısında son periyotta 20 sayı atarak doğu finalinde saha avantajını geri aldı. bu arada atlanta son periyotta 17 sayı atabildi. gerçekten onun için kariyerinin en iyi günlerinden biriydi.
  • aslan parçası be. o nasıl soğukkanlılıktır öyle. bu kadar iyi bir oyuncu olup da bu kadar mütevazı ve işinde gücünde olması da takdire şayan. belki çok istikrarsız ama önemli ve kilit her maçta karakter koyuyor ortaya. çok büyük oynadı bugün çok. tarihin en iyi gerçek ikinci opsiyonlarından biri olarak anılır eğer yüzüğü alırlarsa. gerçek ikinci opsiyondan kastım, tüm kariyeri boyunca hiçbir takımda birinci opsiyon olmamış anlamında.
  • normal olarak yannis konuşuluyor ama şampiyonlukta gözardı edilmemesi gereken isim. takımın şuta ihtiyaç duyduğu her anda middleton oradaydı.
  • 2012 draftında 2.tur 39.sıra seçimidir.jokicten sonra tarihin en iyi ikinci tur seçimlerinden biridir.
  • ngolo kante futbolda nasil bir etki yapiyorsa, khris middletonda bucksda ayni etkiyi yapiyor.

yannisin senelerdir golgesinde kaliyor ki yannis zaten en buyuk superstarlardan biri ancak bu adam da bir superstar ne yapiyorsa onu yapiyor.

yeri gelir en zor adami savunur, yeri gelir herkesin eli titrerken kaldirir uclugu atar, yeri gelir asist yapar, takimi oyunda tutmak icin yapmayacagi sey yoktur.

cok gerilerden draft edildigi ve pek magazinsel olmadigi icin nba in en underrated adamidir bana gore.
  • playoff'larda gode mode açan babayiğit. yannis ne kadar kabızlaşırsa khris kardeşimiz o kadar coşar playoff'larda. hava atmadan sanatını icra eden, tatlı forvetimize hakkı maalesef verilmez, ama biz yine de onu çok severiz.
  • sürekli kritik olmayan maçlarda istatistik kastığı, kritik maçlarda leş gibi olduğu iddiasını brooklyn serisi 6.maçındaki 38/10/5/5 ve 5/8 üçlük performansıyla cevaplandırmış oyuncu.
  • çok iyi bir karakteri varmış ve arkadaş olsak çok eğlenirmişiz gibi bir hissiyat veren basketbolcu. sessiz sakin işini yapan, etrafındakileri sakinleştiren çok imrenilesi bir mizacı var. özellikle insanlara çok fazla uğraştığım şu son birkaç aylık dönemde mentor-arkadaşım olsaydı çok memnun kalırdım. gör beni khris, iki dertleşelim.
  • bazen bir süper yıldız,bazen vasat altı bir basketbolcu.kısacası;dengesiz manyak.
  • bu sözü daha önce hiç kullanmadım, kullanmayı da sevmem. fakat "kendisi nba'in sefiridir, biat edin."
hesabın var mı? giriş yap