• dünya kadınlar gününde 'sürtüğe bak' klibini yayınlayarak dinleyenlerinin ve kendisinin seviyesini ortaya koymuştur. eli sikinde gezen 12 yaşındaki ekşicileri de ortaya koymuştur.

öte yandan klip ızdırap, şarkı ondan daha ızdırap
  • ekşicinin teki yazmış "bugüne kadar yapılmış en ileri seviye müziği yapıyor adam , resmen türkçe rap i ileriye taşıyor " diye.

afedersiniz de bilgisayara şarkı söyleten adama en ileri falan denmiş. düz yazıyı okuyor kalanını yazılım yapıyor sizin de dibiniz düşüyor.
  • dinleyenin zevkini sikeyim
  • ekşi sözlük'e gelen en oksijen israfı insanlar listesinde zirvenin en kuvvetli adaylarından.
  • bu sözlük ahalisi nereye gidiyor ? ciddi ciddi bu vasıfsız, serseri, iğrenç bir görüntüye sahip olan adamı "şu şarkısı güzel bu şarkısı değil" gibi değerlendirmeye alıyorlar. ızmir'de malum mahallelerde büyüyen ki bunda hicbir problem görmüyorum ama bu kenar mahalle ahlakını diline, davranışlarına, inişli çıkışlı psikopat hareketlerine yansıttığı vakit burada baya büyük problemler görmeye başlıyorum.

bak arkadaşım türkiye'de kenar mahallelerden çıkmış ama sanatçı olmuş çok insan var.hiçbirisi senin kadar iğrenç bir ahlaka sahip olmadı. hani diyorsun ya "biz bu mahallenin çocuğuyuz" evet sakil insan o mahallenin çocuğusun bunu anlıyorum ama medya önüne gelip arkadaşlarına yaptığın sikindirik muhabbeti bizle yapmazsan müteşekkir olurum. dozu biraz daha arttırıp kimsin necisin arkadaş ? demek istiyorum. bu toprakların ürünü olamazsın. bir insanın gülümsemesine kadar eleştireceğim aklıma gelmezdi ama onda bile ofsaytsın be kardeşim...
  • nickimden de anlaşılacağı üzere sıkı bir rap dinleyiciyim, bu eleman kadar sikik müzik yapan ve buna rap diyen başka birisi yoktur kanımca.

yıl 2008 2009 türkçe rap: bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi.

yıl 2018 kontör müdür ne sikimse: kolyem uzanıyor sikimee sikimee.

bu ne amk. ahahahahaha.

t: türkçe rap tarihinin en vasat elemanı. rapper demeye ne elim, ne vicdanım el vermiyor.
  • ulan bu nasıl tip?
    bu nasıl ses?
    bu nasıl saç traşı?
    bunlar nasıl şarkılar?
    bunlar nasıl hareketler?

aman yarabbi çöp ki ne çöp.

ulan koskoca ekşide bile şu adamı beğenip dinleyenler var. zevkler ve renkler bu kadar göreceli miydi ya? yaş kaç kardeşim sizin? 18 üstü iste ne yaşadınız ya da ne yaşamadınız da bu adamın fanı oldunuz.

bir de utanmadan türk rapinin üstadıdır, müzik bilgisi şöyledir böyledir vs yazmışlar. lan ne yapmışta üstad olmuş? kaç tane enstrüman çalıyor? kaç oktav sesi var? hangi manalı şarkı sözünü yazmış? siz ciddi ciddi ne anlatıyonuz yav.
  • adam ekşi sözlük ortamında kendisine sorulan soruya aşağıdaki cevabı vermiş.

"3. ve muhtemelen ceza'nın günah keçisi olması gerekmeseydi herkesin amına koyardı. bu kadar basit."

seni buraya çıkaranın amına koyayım ben asıl. iyice kahvehaneye çevirdiniz ortamı.
  • yaklaşık on senedir yalnızca rap ile değil direkt hip hop kültürü ile iç içe olan bir insan olarak #103193038 numaralı entry'deki "vocal i flow u müziği piyasada ki herkesi 43le çarpar 5e böler" iddiasına elimden geldiğince açıklık getirmek isterim.

yarramı böler afedersin.

yeterince açık oldu mu?

tanım: karbon kopya trapper.
  • yeni klibiyle trendlere girmiş kişi. şarkının nakaratı "sürtüğe bak, göte bak, memeye bak." ben rap dinleyen bi insan değilim ama bildiğim kadarıyla rap müzikte sadece ritim olduğu, enstrumantel müzik olmadığı için sözler çok ön planda oluyor. bu herifi henüz izledim ve ben kadının bu kadar metalaştırıldığı başka bir klip görmedim türkiye'de. adamın sesi de bok gibi anlamadım ki neden dinleniyor bu herif.
    videoyu açtım, ilk bir dakika bitmeden bastım dislike'ı. umarım bir an önce şarkı çıkarmayı bırakır.
hesabın var mı? giriş yap