• her sene tekirdağ'a giderken geçtiğimde daha da gelişmiş, genişlemiş ve büyümüş gördüğüm çanakkale beldesi. yeni kanunlarla belediyesini kaldırıp çanakkale'ye mahalle olarak bağlanmıştır diye tahmin etmiştim ama hala ayrı belediyesi var.
  • antalya nın en fazla çocuk nüfusuna sahip ilçesi. hatta bu sıralamada türkiyede ilk 3 e bile girebilir.
    çocukların genel profili, sabahtan akşama kadar sokakta çığlık atan, eğitilmek yerine şımartılmış elif ler, ebrar lar,baran efe ler.
    kısaca kafa dinleyecek bir bölge arıyorsanız, kepezi düşünmeden eleyin.
  • sayısalın on numaranın falan çok sık vurduğu bi ilçe burası. ayda 1 kez şans oyunlarından birinde mutlaka adını görüyorum. şanslı insanların yaşadığı bi ilçe sanırım. ya da hep aynı kişiye mi vuruyor lan yoksa?
  • dünkü referandumda %56 hayır diyerek çomarlıktan kurtulma isteğini belli etmiş antalya ilçesi.
  • yuksek tepe, dag anlamina ya da kuslarin ve tavuklarin ibigi veya basindaki uzun tuyler anlamina gelir.
  • çanakkale'nin izmir çıkışında yer alan, şehir ile neredeyse birleşmiş köydür.
  • moderatörlerin ayırması gereken yer. dolu kepez var memlekette.
  • 2024 türkiye yerel seçimlerinde yönetimi chp'ye geçmiş antalya'nın en büyük ilçesidir.
  • çanakkale kepez'e taşınalı 15 gün oldu ve burnuma sürekli gelen balık kokusundan dolayı şehrin sürekli balık yediğini düşündüm. sonra fark ettim ki bu koku kepezin girişinde yer alan dardanel fabrikasından geliyor. kuzeyden esen hakim rüzgar bu kokuyu tüm kepez'e (özellikle boğazkent mahallesine) dağıtıyor. dardanel fabrikasındaki kokuyla ilgili haberler ve tartışmalar bile okudum... haberiniz olsun.
  • balıkesir'in sındırgı ilçesine bağlı köy.
hesabın var mı? giriş yap