• https://youtu.be/x0zk8vm_3cw

naomi campbell'in kendisi hakkında söyledikleri.
    tercümesi: "biz eski modeller zamanında çok ama çok çalıştık. kendall ve kendall gibi bazı yeniler buraya gelmek için hiç çalışmadı. öylece geliverdiler." anlamında bir şeyler söylüyor.
    kendall jenner'ın torpilli olduğunu belirtmeme gerek yok. inşallah tez zamanda yıldızı söner
    naomi campbell'in de dediği gibi "easy come easy go."
    yani kolay gelen kolay gider.
    ilber ortaylı'nın dediği gibi "liyakat lazım. torpil değil." sie kendall.
  • bunların analarının geninde bir ibnelik var.

(bkz: çatur çutur)
  • tam bir kübra tipi var.
  • millet kurban bayramında et yerken bu gerizekalı da linç yemeyi tercih etmiş afiyet olsun. neden derseniz geçtiğimiz günlerde love magazine röportaj vermiş, moda haftasında 30 defileye çıkan o kızlardan biri değilim işimde seçiciyim demeye getirmiş. tam metin ;
    "since the beginning we've been super selective about what shows ı would do. ı was never one of those girls who would do, like, 30 shows a season or whatever the fuck those girls do. more power to them. but ı had a million jobs, not only catwalks, but everything else."

bundan sonra bir sürü manken topa tutulmaya başlandı ki gayet haklılar. 3 yıl bedavaya çalıştım haftanın her günü yazan da var,ilk ciddi şovuma 5 yıl sonra çıktım yazan da var. aynen kimse senin gibi torpille model olmadı , kimsenin seçici olma lüksü yok milyon dolarları kasada beklemiyor senin gibi. nasıl bir pişkinlik bilmiyorum ama cidden can sıkıcı.

unutmdadan bir manken kendall'ın defile provalarına bile çıkmadığını söylemiş ..
  • nba'de siktiği adamları aynı takıma toplarsak doğu yakasında playoff yapabilir.
  • https://www.instagram.com/…heet&igshid=hke4y8ybjw59

love magazine'de roportajında linkteki açıklamasıyla linç yemiş kendisi. yalnızca foroğrafın altındaki yorumları bile okusanız bu kıt beyinli kızın laflarının ne kadar boş olduğunu anlarsınız. kız resmen "whatever the fuck those girls do" demiş açıklamanın bir yerinde.
    ayar oluyorum kadınların kendi hemcinslerini laflarıyla veya psikolojik olarak taciz etmesine.

bak kendallcım (bkz: bak beyim sana iki çift lafım var); o koca kıçlı ablan ve ablanı pazarlayan(doğruya doğru) annen sayesinde ünlü ve dünyanın en zengin ailelerinden biri oldunuz. zenginliğe doğdunuz sen ve kylie. fakat biliyor musun, senin şansına sahip olamayan, gayet yetenekli, gayet başarılı ve senden daha profesyonel kızlar da var sektörde. çoğu bu işi "gerçekten isteyerek" yapıyor çok bir para kazanamasa da. çünkü modelliğin ilk zamanlarında çok duyulmuş bir isim değilseniz fazla para kazanamıyorsunuz. yorgunluğu, sürekli fit kalma çabası, koşuşturma da cabası.. ve çoğu da aynı zamanda taksitlerini ödüyor. hayatta kalmak için. çünkü herkesin kanye west'i yok sizin gibi.

hem senden estetiği çıkarsak, iki hafta spor yapmasan çok afedersin suma güreşçisi popişine benzersin hâlâ konuşuyorsun.
    dik dik bakarak model olunabileceğini sanıyorsun. o network olmasa sende, ünlü bir aileye mensup olmasan kimse seni tınlamaz. yoldan geçsen anca sana türk erkekleri laf atar başka da kimse dönüp bakmaz (çünkü (bkz: abazalık) )
    o estetik güzeli torpilli arkadaş grubunu da al şurdan s.git pls
    (bkz: gigi hadid)
    (bkz: bella hadid)
    (bkz: hailey baldwin)
    bu isim listesi uzar gider....

not: model falan değilim ucundan bile alakam yok. yalnızca böyle gerzek torpil insanlarının emeğiyle bir yerlere gelen insanlara laf etmesine çok pis sinirleniyorum.
  • göğüs ucu çarpısız olanı da facebooktaki moda sayfalarında karşıma çıktı.

bu kıyağımı da unutmayın köfteler sizi.

http://i.hizliresim.com/oblogz.jpg

edüt:

hızlıresim açılmıyorsa b planı

https://img.synaps.pics/…2be813e816031923738e2d.jpg
  • kendisine neden ısrarla kardashian ailesi üyesi denildiğini anlamıyorum. robert kardashian ile arasında kan bağı yoktur ki.
  • bu kızın o sülaleden tek sağlam tip olarak çıkmasının tek sebebi babasının genidir efendim.1.80'e yakın boy,incecik ve güzel bir bel,güzel bir yüz,uzun ve düzgün bacakların sahibidir bu kız yatsın kalksın babasına dua etsin.aynı anne babadan çıkan diğer kardeşine bakıyorum güzel değil,kim ablasına özeniyor garibim :( hiç bir işte yapmıyor anca günde 147 adet selfie çekilsin sahte göt ve memesiyle.yazık la kimse de ilgilenmiyo.

ben bu kızın ve kourtney ablasının o ailenin kadınları arasında ki seviye bakımından en yüksek seviye de olduklarını düşünüyorum.bir ara ailesine, ayrı eve çıkıp kendi paramı kazanıcam ve reality show da fazla görünmek istemiyorum diye atar yapmıştı.

aile de en çok şu an trans olan babasıyla anlaşıyor,tam bir babasının kızı,şeytan, botox manyağı anası ve koca götlü,kısa boylu,estetik manyakları ve ağızlarını yayarak konuşan ablaları bruce jenner'a karşı hep birlikte saldırıp,adamı köşeye sıkıştırdıklarında kendisi hızır gibi yetişip,babasını koruyup şeytan ve ekibiyle ağız dalaşına girerdi sonra bir köşeye çekilirdi babası gibin.

şimdi ise giyimi ve ablalarının sayesinde çıktığı ünlü defilelerle adından söz ettiriyor.son zamanlarda yerine göre en iyi şekilde giyinen ünlü budur.kuğu gibi kız be.kendisi 3 kasım 1995 doğumludur.

bir bakın şuna
  • kadın sekiz yüz tane işlem yaptırmış vücuduna. o karna bakınca direkt ooo para diyorum ben. yok yemekten ekmekten kesildim bilmem ne muhabbeti yapıyor tüm patatesler. bi ara sporla kafayı bozduğum dönemde benim de katlanmıyordu göbeğim ki para falan da harcamadan ama bunda bariz belli para kokusu çünkü kas sıfır. oraya bir ton lipoliz işlemler yapılmış yani yeterince paranız boş vaktiniz varsa siz de emmi gibi oturunca göbeksiz olursunuz. şu kadına bakıp komplekse giren kadın da, bu kadını norm belleyip de güzel kadınlardan bu kıstasları bekleyen erkekler de gerizekalıdır.

çekimden önce laksatif içip tuvaleti doldurmuş olması da %1000 ihtimal bu arada lol.
hesabın var mı? giriş yap