• bir bölümüne denk geldim. nişanlısı mı kocası mı neyse işte kim kardashian'ı elbiseleriyle birlikte çuval gibi denize atıyor. denizden çıkan kim kardashian ağlıyarak " beni niye öyle hayvan gibi attın ühühü, ayrıca 75bin dolarlık küpelerim de denize düştü ühüühü" diyor.

işte o "ayrıca" dan yola çıkarak derin düşüncelere daldım. gerçekten de yaşamaya çalıştığımız şu dünyaya en ufak bir faydası olmayan varlıklar kulaklarında açlıktan ölmek üzere olan milyonlarca insanı kurtaracak küpeler taşıyorlar. zenginliğin bir limiti yoksa fakirler hiç doğmamalı.

bu tip programlar gerçekten faydalı. belki gelecek nesiller bizden yürekli ve becerikli olur da evrensel bir devrimi görürüz ölmeden.
  • dünyanın gelmiş geçmiş en iyi reality programıdır. bunun sebebi ise içerisinde scott gibi bir karakteri bulundurmasıdır.sırf bu yiyici yancı işsiz arkadaşın yaptıkları için bile izlenebilir bu program. kourtney'e çocuğu da koydu ki artık sırtı asla yere gelmez. yürü be scott.
  • anlamıyorum hacı.geçen gün denk geldim.hatun başka bir hatunu odaya çekti diyoki ''bak sana bişiy söylicem ama kimseye söylemiceğine söz ver'' diğeride diyo ''tamam söz''.nasıl bişiy bu ya.birileri bunlara siz tv desiniz mi demeli?? anlamadım.
  • niteliği niteliksizliği olan bir ailenin kusmuk kıvamındaki yaşantısı. nerden çıktı diye merak ederseniz. şudur:

amerikan kamuoyunun, doğru düzgün telaffuz edemediği egzotik kardashian ismiyle tanışması 1995 yılına rastlıyor. sebep, aylarca manşetlerden inmeyen o.j. simpson davası. amerika’nın sevgilisi, beyzbol oyuncusu simpson, kıskançlık sebebiyle eski karısı nicole’ü öldürdü. buna rağmen başını robert kardashian’ın çektiği bir avukat ordusunun inanılmaz savunması sayesinde yakasını sıyırmayı başardı.
    2003’te kanserden ölen robert kardashian’ın kris ile yaptığı evliliğinden dört çocuğu vardı: kourtney mary, kimberley noel, khloe alexandra ve robert jr (22). karısı kris (53) ünlü avukatı boşadıktan sonra 1976 olimpiyat dekatlon şampiyonu bruce jenner (59) ile evlendi; bu evlilikten kendall (13) ve kylie (12) adında iki kızı daha oldu. kardashian kardeşler’in kameralarla tanışması babalarının ünü sayesindeydi elbette. bıraktığı devasa miras da renkli bir yaşam sürmelerine epey yardım etti. beveryl hills’de büyüyen “tipik vadi” kızlarıydılar zaten. yani alışveriş, güzellik, erkek arkadaş ve partilemek dışında bir şey düşünmeyen “kokoş” ve “tiki” takımındandılar. kardeşlerin en gösterişlisi ve alımlısı olan kim’in 2006’da paris hilton’un en yakın kız arkadaşı olarak tanınması boşuna değil yani.

http://www.hurriyet.com.tr/cumartesi/12609143.asp
  • hayatimda görüp görebileceğim en gereksiz, en saçma reality programı.

bir kere izleyeyim dedim. onda da tam türkiye'yle ilgili inanılmaz bir manipulasyon yapıldığı bölüme denk geldim.
    efendim özetlemek gerekirse; bu khloe midir nedir onun kocası basketçi. adama türkiye'deki bir klüpten teklif gidiyor. adam khloe'ye söylüyor ve teklifi kabul etmek istediğini de belirtiyor.

işte burda ipler kopuyor. hanım kızımızın birden yüzü düşüyor. kendisini triplerden triplere atıyor. nerdeyse ağlayacak. neymiş efendim ermenilermiş nasıl buraya gelirmiş, nasıl burda yaşarmış, sonuçta söz konusu olan ülke türkiye'ymiş..

babasına söylediğinde ise babası ben birşey demiyorum ama o ülkeden uzak durun deyip telefonu kızımızın yüzüne kapatarak o da ayrıca triplerden triplere girdi..

hee birde kim karsashian için ermenileri
    çok iyi temsil ettiğini de sık sık vurgulamayı unutmadılar..

sonuç ise tripcan kızımız kazandı ve kocası teklifi geri çevirdi..

sanki türkiye'ye gelince hemen hava alanında indiğinde bunu yicekler. ama tabi burda ordaki gibi orospuluğunu göstere göstere yapamaz. sonra nerden kazancak ama parayı dimi?

kim kardashian ermenileri çok iyi temsil ediyorumuş(!) valla hiç gülücem yoktu!!
  • bu show beni ele gecirdi, maalesef. icimde uyuyan magazin/reality show canavarini uyandirdi. bruce icin baya uzuluyorum acikcasi. burberrys de olsa, pijamalariyla yatakta dede gibi yatiyor uyuyor. kimse onu takmiyor.
  • anneme göre gardaşiyan gardaşlar.
  • yeryuzu ve gokyuzunun ve hatta kainatin gelmis gecmis en sinir bozucu programı. robert kardashian ailesinin,ki kendisi yaşamıyor oldugu için yoktur, şebekliklerine tanık olunan muhteşem sahnelere ev sahipliği yapıyor. evde birsürü kız, anneleri, üvey baba, bir de erkek kardeşin elit(!) yaşamlarını bizlere sunuyor.
    robert kardashian'ın kızları kim, kourtney, khole ve ex-wife kris jenner'ı
    seyrettikçe hepsini bir posta dovesim geliyor o ayrı..
  • akademik araştırmalara ve 2015'te kimposium'a yol açmış* momager + çocuklarına ait reality tv şovu. normalde kim kardashian başlığı altına yazacaktım fakat bu başlık daha uygun geldi.

efendim araştırmalara göre kardashian'lardan nefret edenler aslında kendilerinden de pek hazzetmiyorlarmış. vicecontroversy ve provocation meraklarından ötürü güvenilir haber kaynağı olarak görmeyi uzun zaman önce bıraktım ama sonuçlar ilginç. bakınız.

bana kalırsa kanye'nin bipolar disorder'ı nedeniyle amerikan başkanlığına aday olamamasını fırsat bilip kim'i aday çıkarabilirler bile. white house'la, ivanka'yla olan yakın ilişkisi, bir kadının idam cezasının kaldırılıp beraat etmesini sağlaması, 35'ten sonra hukuk fakültesi bitirmeye çalışması gibi durumların mantıklı başka bir sebebini göremiyorum. atın fava bekleyin.

edit: kanye west'in first lady olması başlığını merakla bekliyorum ksahdjkajdlkasjd
  • son 5 gündür bağımlısı olduğum program.

bağımlı olma nedenim tabi ki harika bir program olması değil, hatta tam tersi. sadece bu programın nasıl bu kadar çok izlendiğini ve bu insanlar neden bu kadar ünlü olduğunu anlamaya çalışmak. gerçekten bu insanlar niye ünlü?

güzel desen değiller, yetenek desen yok, kurdukları bir iş yok. niye ünlü oğlum bu insanlar niye amk. cidden anlamıyorum.

ayrıca programdaki her şey o kadar sahte ki. çok belli her olayın kurgu olduğu.
hesabın var mı? giriş yap