• sevgili bir arkadaşın üniversite yıllarında derslerden ve gündelik dertlerden sıkılıp bunaldığı bir gün, anfinin orta yerinde, "yeter, kendime kama sutra yapacağım" diye haykırmasıyla nevrimizin dönmesine sebep olan sanat. ilk saniyelerde "tanrım, ne şahane bir fantezi dünyasına sahip" ile "henüz çok körpesin, yapma" hezeyanları arasında gidip geldik. oysa esas niyeti sonraları ortaya çıkacak ve hepimize derin bir nefes aldıracaktı.
    (bkz: harakiri)
  • saçmalığın önde gidenidir. örnek mi? buyurun buradan yakın:

bu kitaba göre evli bir kadınla sevişmek yasaktır. ama istisnai durumlar vardır. işte istisnalar.

- bu kadın kendisi istekli ve benden önce başkalarıyla da olmuş. öyleyse birlikte olabilirim
    - bu kadın iki kez evlenmiş ve benden önce başkalarıyla da olmuş. öyleyse birlikte olabilirim
    - bu kadının kocası düşmanımın arkadaşı. benimle birlikte olursa kocasının düşmanımdan desteğini çekmesini sağlayabilir.
    - bu kadının kocası beni sevmiyor. birlikte olarak kocasının fikirlerini değiştirmesini sağlayabilirim
    - bu kadınla birlikte olarak bir arkadaşımın amacını yerine getireceğim.
    - bu kadınla birlikte olarak bir düşmanın mahvını sağlayacağım ya da zor bir amacı gerçekleştireceğim
    - bu kadınla birlikte olarak kocasını öldüreceğim ve sınırsız zenginliklerine kavuşacağım
    - bu kadınla birlikte olmanın bana bir zararı yok.
    - bu kadın bana ihtiyaç duyduğum zenginliği bana kazandıracak. zorluk çekmeden zengin olacağım
    - bu kadın beni seviyor birlikte olmazsam hakkımda kötü söylenti yayarak ünümü lekeleyebilir.
    - bu kadınla birlikte olmazsam düşmanımla birlikte olabilir.
    - bu kadının kocası karılarımın iffetini bozdu ben de onun karısıyla birlikte olacağım.
    - sevdiğim kadın bu kadının kontrolü altında, bununla birlikte olarak sevdiğim kadını elde edeceğim (nasıl lan? biz niye bilmiyoz bu taktiği)

böyle gidiyor bu. sonra da demiş ki kitap;
    "bu ve benzeri nedenlerle başka erkeklerin karılarıyla birlikte olunabilir."

ne kaldı lan geriye dallama. "önünüze gelenle sevişin hayat kısa" desen daha kolaydı bir de tonla felsefe uydurmuş. biz de bir bok zannedip okumuşuz. ha ben pozisyon öğrencem deyip okunabilir belki. mavi nilüfer yaprağı şeklinde iz bırakabilirim ben diyorsanız deneyin.
  • kitabını, misafir olunan bir kızın evinde, misafir olan erkek gördü diyelim.
    tam o anı fotograflayın. resimli sözlükte "iyi yere dükkan açtık" sözünün karşılığıdır.
  • karyolada kamikazelik yapılırsa adına kamasutra denir.
  • gölün üstünde alçak uçan ejderha gibi içerik hakkında en ufak bir ipucu bile vermeyen pozisyon adları vardır
  • kültürleri tanımak amacıyla birden fazla izlediğim belgesel*. fakat, gördüğüm kadarı ile bu pozisyonları yapmak çok manasız. yani, ben kollarımı çaprazlayıp partnerimin beline sarsam, o da amuda kalkıp tek bacağını yere koyarak diğer ayağını benim burnumun ucuna getirse, bu sırada boşta kalan kolları ile sevgi yumağı bağlamında saçlarımla oynarken ben boşta kalan iki ayağımla 37 buçuk derece açıyla ivmelensem. tabi parmaklar boş kalıyor, onları da bir şekilde birbirine kenetlesek. daha mı çok zevk alacağız yani bildiğimiz patır kütür girişme hadisesinden? hayır, hayır, hayır! sonuçta aynı şey, aynı yere giriyor kardeşim.. boşuna, boşuna, her şey boşuna...
  • "bir oh ceksem yarimin beli cit diye kirilir" pozisyonunun esinlenildigi zevk sanati
  • muhtemelen cinsel organi kucuk bir hintlinin "zayif yaradilisliyim, bari teknik bulayimda ordan yirtayim" seklinde dusunerek gelistirdigi sevisme sanati olayi (bkz: uzak dogu dovus sanatlari)
  • yatakta yapılan dövüş sanatıdır.temelde savunma üzerine kuruludur.beyaz kuşakla başlar,siyah kuşakla öğreti tamamlanır.senseyleri kuşak takmaz.
  • 27 bin kisilik inonu stadina bjk - axuerre maci icin 35 bin kisi alininca seyircilerin aldigi durumdur.
hesabın var mı? giriş yap