• öabt için edebiyat ve türkçe dersleri veren iyi niyetli öğretmen, derslerinde daha durağan olursa kendisi izlemek daha keyifli olabilir kanısındayım. yaptığı ani çıkışlar yüzünden bazen anlattıklarına odaklanmakta zorlanıyorum. benim hocam ailesinin değerli bir üyesidir, sağ olsunlar. kolaylıklar dilerim.
  • öğretmenlik alışkanlığı olacak, kafamıza iyice girsin diye bazı yerlerde bir anda sesini yükseltiyor. ancak bu yükselme videoda yemiyor hocam. maalesef bu ani yükselişler yüzünden videolarını pek dinleyemiyorum. kitap kalem çalışmak da pek işime gelmiyor. kararsız bir atanamayan olarak ne yapacağımı ben de bilemedim. dershane mi denesem bi de?
  • bilale anlatır gibi anlatmasa daha dinlenebilir bir hoca olacak. hece hece,bağıra bağıra anlatması bazen rahatsız ediyor. yine de kendisinin ve diğer benim hocam ekibinin hakkı ödenmez.
  • anlatım tarzını beğendiğim zümredaşım. edebiyat anlatımımız benziyor bu nedenle evde tekrar amaçlı video izleyen öğrencilere kendisinin videolarını öneriyorum. ayrıca ciddi bir emek ürünü olan ve toplam 223 videodan oluşan öabt ve alan eğitimi videoları da youtube'ta ücretsiz olarak izlenebiliyor.
  • sadece youtube platformunun değil, ülkemizin de en iyi edebiyat öğretmenlerinden biri olduğunu düşünüyorum. çok kibar, bilgili bir insan. dersi çok güzel anlatıyor ve her detayı veriyor. işinden keyif aldığı yani severek yaptığı da çok belli. ramazan yetgin ve kadir gümüş kalitesi... iyi ki varsınız.
  • bilgili olduğuna şüphe yok, gayretli eyvallah da tipik akp politikacısı hitabetine 5 dakikadan fazla tahammül etmek zor. ders mi dinliyoruz, akp seçim otobüsünden bağıran rasim ozan kütahyalı veya tevfik göksu’ya mı maruz bırakılıyoruz belli değil.
  • edebiyat sevdiği bariz, ezbere anlatan hocalardansa gerçekten bilen ve seven birinden masal gibi dinlemeniz daha mantıklı bir tercih. lakin ben 1,5 hızda dinliyorum, temposu biraz yavaş.
  • çok değişik bir aksanı var.
    yabancı veya kıbrıs türkü falan mı acaba?
  • edebiyat derslerini benim hocam kanalı üzerinden takip ettiğim hoca.

mükemmel değil ama hiç yoktan iyidir diye düşünüyorum. dershaneye gidecek fırsatınız yoksa, kitaptan okuduğunuzda konular havada kalıyormuş gibi geliyorsa zaten başka da bir alternatif görünmüyor.

biraz bağırıyor aralarda ama dinledikçe tarzına alışıyorsunuz.
  • gerek ders anlatımıyla gerek samimiyetiyle gönlümüzde taht kurdu kadir hocam.
    ses yükseltmesi ve alçaltması önemli yerleri önemsiz yerlerden ayırmaktadır.
    kitapları da tam ösym tarzıdır.
    onun sayesinde sevdim türkçeyi, edebiyatı...
    var olsun, sağ olsun !..
hesabın var mı? giriş yap