• onun da lakabı juan pablo pino gibi "el mago" amına koyayım güney amerika'da doğduysan otomatik olarak sihirbaz oluyorsun demekki. kütüğü rosario'ya aldırırsam lakabımı "el sermet erkin" yapıp hepinizin amına koyucam.
  • wikipedia sayfasında bir türk kendisini şu şekilde tanımlamış ve yarmıştır. ''while his true potential is unkown to-date but, it's an accurate commonsense that he is not a alex de souza''.

(bkz: bir alex değil)
  • şu overrated lafını ilk kullanan kimse dilini sikeyim onun. nerde gerzek var pelesenk etti ağızlarına çünkü. ota boka overrated... culio da onlardan biriymiş. bu adamı takımı şampiyon yapsın diye mi getirdiler? hayır, tek başına maç alsın diye mi burada? hayır, hagi ya da herhangi bir yöneticinin culio ortalığın amına koyacak tarzı bir beyanı oldu mu? o da hayır, e galatasaray taraftarı bu adamı xavi'yle, giggs'le, di maria'yla falan mı kıyasladı? alakası yok. ee neresi overrated amına koyayım? adam çıkıp mücadelesini veriyor, topunu oynuyor işte daha ne?

cana ve neill dışında takımı bu kadar sahiplenen başka biri yok. buca maçında gitti golü attı, 1 dakika sonra kendi ceza sahasından top uzaklaştırdı. pres yapıyor, mücadele ediyor, oyundan kopmuyor... daha ne lan, daha ne? ne istiyorsunuz? o overrated'ı ezber eden zihniyetinizi sikeyim sizin gerizekalılar.
  • imparator çağırıyor - tarih: 14 şubat 2012
    silinmesi olasılığına karşılık ekran görüntüsü

galatasaray'a geri dönüyor - tarih: 8 şubat 2012

culio sürprizi - tarih: 23 ocak 2012

yeni mi anlamışlar oyuncunun galatasaray'a dönmek istediğini? paraşütle iniyor demek ki haberler birilerine ya da şimdi konuşmak işlerine geliyor!

üstteki haberlerin üzerine daha fazla konuşmaya gerek yok. her şey ortada.
  • hasan şaş ile şu diyaloğa girmiş diyolla:

h.ş. - emanuel sen şimdi 2. yarı öyle bir pozisyonda topu sabriye kaptır ki; onun yerden 1 metre yükseklikten gelen mükemmel ortası ile drogba kaval kemiği ile 30 metreden aşırtma gol atabilsin.

e.c. - hasan abi biraz abartmıyor musun? çok bariz şike bu.
  • maçtan sonra ilk golüyle ilgili olarak verdiği demeçte "golden sonra eşime doğru koşuyordum, ama onun bu maça gelmemiş olduğunu hatırlayınca boşa gelmiş olmamak için insua'ya sarıldım" diyerek yaran futbolcu.
  • wikipedia sayfasında an itibariyle "he is a fan of turkish megastar harun kolçak." yazmaktadır.
  • 11 ocak 2001 galatasaray beypazarı şekerspor maçı'nda, daha oyuna gireli 3 dakika olduktan sonra, koşuyoluna, yetişmesi imkansız bir hızda pas atılmıştı ve kendisi de koşmamıştı bu topa haliyle. buraya kadar normal, anormal olan ise, eski açık'ta hemen 2 koltuk arkamda olan abinin yaptığı yorum;

"lan bi kere de koş be amına koyim."

yahu daha adam gireli 3 dakika olmuş, ne kadar izledin de "lan bi kere de" ile başlayan bir yorum yapabiliyorsun. şaşırmıştım epey. ama kendisini bu minvalde eleştiren başkaları da varmış. ben de şu şekilde karşılık veriyorum o zaman;

"bi durun amına koyim."
  • kendisi hakkinda karar vermek icin erken filan degildir. ne yani, misimovic'te karar vermek icin bekledik de n'oldu? karar veremeden gonderildi adam. o yuzden ben karar vermek icin acele ediyorum ve iyi transfer diyorum. yoksa yine karar veremeden gidecek adam, biz kararsiz kalacagiz.
  • kim ne derse desin, bir futbolcuyu başka bir takıma kiralamak, "önümüzdeki sezon sen bu takımda yedek bile olamazsın" demektir.
    galatasaray culio'yu kiralayarak, 34 yaşındaki ayhan'dan yedek olur senden olmaz demiştir açıkca adama. hem de geride kalan sezonun ikinci yarısında takımın en sivrilen oyuncusuna.

meira'yı satar gökhan zan'a kalır, mehmet topal'ı satar mustafa sarp'a kalır, keita'yı satar kazım'a kalır. bu takım hep attan inip eşşeğe biniyor hep.

bak beyim sana iki çift lafım var, imparator dedik, sinyor dedik, takımı en iyi tanıyan adamsın dedik ama böyle hamleler yapmaya devam edersen külahları değişeceğiz.
hesabın var mı? giriş yap