• eminem'in aniden çıkan yeni albümü kamikaze'de lucky you parçasında harika iş çıkarmış rapçidir. kendisinden çok umutluyum. kesinlikle efsane işler yapacak!
  • 90'lar ve 2000'lerde piyasaya çıkmış olsaydı bambaşka bir kariyerden bahsediyor olurduk sanırım. şarkı sözleri ve şarkılarında bahsettiği konulardan dolayı zamane gençliğinin ilgisini çekmemesi çok normal. sana puanım 9 kanka.
  • adhd albümü muhteşem rapçi. albümde belirli bir sound var- son zamanların single'ları toplayıp piyasaya sürme amaçlı albümlerinden değil yani. ve bu sound inanılmaz. üç şarkısını dinledikten sonra rastgele başka bir adhd şarkısına bilmeden denk gelsem, anında anlarım sanırım. gelecek işleri derinden etkileyecektir.

3 saat sonra editi: dinlemeye devam ediyorum. revenge şarkısı muhteşem.
  • son albümü adhd'yi tekli şarkılar halinde çıkarmaya devam eden ve neden böyle bir şey yaptığı sorusuna ''adhd benden ve herkesten öte bir hareket, bu albümü de bir albümü tek oturuşta dinleyemeyecek adhd hastalarına adıyorum'' cevabını veren başarılı sanatçı.
  • atlantic records denen erdem ve onur yoksunu plak şirketinden ayrıldığını açıklamış.

https://www.instagram.com/p/brvpilkhwt4/

shady'e gideceğine dair yorumlar var ama umarım öyle bir hata yapmaz. 50 cent istisnası hariç rapper öğütücülüğü dışında bir şey yapmadı eminem orada. en iyi alternatif aftermath gibi duruyor.
  • beş yaşında dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu teşhisi konulmuş, hayatını bu hastalığın ekseninde yaşamış ve son projesi olan adhd'yi bu hastalıkla boğuşanlara adamış sanatçı.

six time for the kids like me / who got adhd / just to...
  • adhd albüm kapağı pek hoş olan aslan burcu rapçi. bazen ben de yüzümün böyle olduğunu düşünüyorum. başıma bir şey gelmeyecekse aslında hepimizin yüzünün böyle olduğunu düşünüyorum ki ya rabbi ne teselli ne teselli.
  • underrated olmak konusunda çığır açmış rap sanatçısıdır.gün gelecek bütün endüstri bu adamın ismiyle inleyecek.
  • 88 doğumlu, doğu amerika massachusetts'li çok iyi rap yapan rapçi. eminem in bulduğu bir yetenek. lil pump'ın gucci gang şarkısına çok iyi bir diss'i vardır. logic ile birlikte yaptığı ışid şarkısı da efsanedir. aftermath müzik şirketiyle çalışınca altyapılar böyle yanıyor tabi. dre ve em genç yetenek bulup piyasaya kazandırmakta gerçekten başarılılar. karı-kız,uyuşturuc rapi yapmayan ve sağlam flowları olan rapçi. severiz. daha bir çok başarılara imza atacağını düşünüyorum.
  • adhd şarkısıyla keşfettiğim rapçi. geçenlerde çok güzel bir şarkısına daha denk geldim, oh my.

isis

harika bir şarkı.
hesabın var mı? giriş yap