• "yaşayacaksın" şeklinde okunan isim.
  • ismini söylemekten çok hoşlandığımdır. bana göre dünyanın en karizmatik ismine sahip olan şahıs. caşua ceksın nedir ya. of.
  • doğduğunda türk asıllı kanadalı kahin kulağına fısıldamış; "coşacaksın!"
  • şimdi; görgüsüz los angeles'a gitmiş bize hava atıyor diye eksiyi basacaksınız ama kendisi hollywood'ta sarışın bir kadınla -diana kruger değildi- bıdı bıdı konuşurken tam önümden yürüyüp geçti gitti. kendisini görünce gayet zarif şekilde kardeşime dönüp "anaa olm jashua jackson değil mi, o evet lan o" diye tepki göstermiş olsam da etraftaki kimseler kendisine bakmıyordu o da kimsenin dikkatini çekmeye çalışmıyordu. gayet rahat, sevimli ve kompleksiz bir tarzı varmış gibi görünüyordur.
    özet geç dersen gülüşü çok güzel hoş herif valla bak!
  • evlendiği gün yas ilan edeceğim adam..
  • her zaman söylediğim bir şeydir.. josh jackson kendi yaşıtları içindeki en parlak oyunculardan, en saf yeteneklerden biridir bence.. canlandırdığı pacey witter karakteriyle teenage dönemimizde idolümüz olmuş, aslanım benim nidalarıyla izletmiştir kendisini.. bütün dünya bir yana, josh bir yanadır benim için.. gerçekten yeteneklidir ama biraz iş bilmezdir.. şu anda hollywood'da para kıran yaşıtlarının yanında sırf kendisine bakmadığı için geride kalmış, dawson's creek'in son sezonlarında bağladığı göbeği bir türlü eritmemiş, yaşıtları spor salonlarından çıkmayıp atletik roller için kas yaparken josh bu işlerle muhatap olmamıştır.. kendisinden fazlası olmayan christian bale gelip bruce wayne, hayden christensen anakin skywalker rolünü elinden alırken bunlarda biraz da bizim çocuğun göt göbeği etkili olmuştur..

fringe'i yeni izlemeye başladım.. gördüm ki aslan parçası fazlalıklarından kurtulmuş, fit bir vücuda kavuşmuş.. kendisine uygun zeki, piç, espritüel rolüyle de ilk 4 bölüm itibarıyla çılgın atmış.. yıllardır kendisinin hak ettiği yere gelmesini bekliyorum.. fringe kesinlikle buna yardım edecek bir yapım.. yolu açık olsun pacey'min.. benim için etikettir joshua jackson, içinde bulunduğu yapımı ne olursa olsun izlerim.. dileğimiz bundan sonra a sınıfı filmlerde bol bol rol alıp kendisini bize göstermesi..

hey çaktımın dc'si, nelere kadirsin be..
  • çok tatlı gülüyor.
  • dawson's creek ve fringe baz alındığında yaşlandıkça daha da yakışıklı olduğu görülen insan .
  • taşıdığı genlerin ziyan olmaması için acilen çocuk yapması gereken aktör. diane krugercim sözüm sana!
  • the edition hotel istanbul'un açılışı için ülkemize gelmiş; fakat türk basını nazarında sevgilisi diane kruger kadar popisi olmayan yakışıklı aktör. haberlerde öyle bir veriyorlar ki, bu adam aktör falan değil mahallenin esnafıymış da diane kruger takmış koluna yazık amerika'dan başka ülkeler de görsün diyerek türkiye'ye getirmiş sanki.

http://magazin.haberturk.com/…iana-kruger-turkiyede

haberin başlığına bak hele, terbiyesizler.
hesabın var mı? giriş yap