• eddie olarak bildiğimiz, gönlümüze yerleştirdiğimiz ingiliz aktör.
    iyidir hoştur ancak bir insan günlük hayatında nasıl dizideki tarzından bu kadar zıt bir tarz giyinebilir arkadaş? adama stranger things'de hasta olduk sandık ki gerçekte de böyle rocker falandır. yok aga... bildiğin, mafyaya borcu olan pezevenk gibi giyiniyor. sanırsın üç kuruş dizi setinden fırlamış gibi.
    yalnız çok güzel aksanlı konuşabiliyor. liverpool aksanı taklidini izledim öldüm gülmekten.
  • metallica'nın lollapalooza konserinin sahne arkasında metallica ile master of puppets'ı çalmış oyuncu.
    keşke sahnede olsalardı ama bu bile mükemmel olmuş.
  • kariyeri 3 ay içinde hayal edemeyeceği şekilde değişmiş oyuncu.

3 ay öncesine kadar adını çok kimsenin bilmediği, birkaç ingiliz yapımı işlerde yer alan bir oyuncuyken,
    şu an dior'un yüzü olmuş, sayısız dergiye kapak olmuş, metallica ile master of puppets çalmış, hollywood'un en önemli ajanslarından birine girerek de kariyeri için onlarca film ve dizinin de önünü açmış oldu.

kendimden de kariyerimde tam anlamıyla böyle bir değişiklik bekliyorum *

bu aralar favori oyuncum olmakla beraber benim gibi düşünen ve kendisi hakkında biraz daha fazla bilgi edinmek isteyenler için birkaç bilgi vermek istiyorum.

gitar çalmayı küçük yaşta kendi kendine öğrenmiştir.
    liverpool taraftarıdır ve fırsat buldukça anfield'de maçlara katılır.
    oldukça koyu bir lotr hayranıdır ve hayalindeki rol lotr'dan herhangi bir karakterdir. bundan dolayı uzun yıllar odasında orlando bloom(legolas)'un gerçek boyutlarında kartondan bir posteri bulunmaktadır.
    en sevdiği sanatçı keith haring'tir.
    en sevdiği kitap benim de okurken çok sevdiğim halil cibran'ın ermiş kitabıdır.
    gizli yeteneği sorulduğunda iyi bir aşcı olduğu cevabını vermiştir.
    en sevdiği dizi yine benim de oldukça beğendiğim peep show dizisidir.
    kendisinin de komedi ile ilgilendiğini ve bazı senaryolar yazdığını söylemiştir.
    kendisi ile ilgili birçok ayrıntılı bilginin aksine doğum tarihi henüz net değildir*
  • master of puppets şarkısını provalarda da çok güzel çalmış oyuncu.
  • bildiğin achievement kasmış aq çocu.
  • stranger things'in eddie'si, minnoş ve bir o kadar da güzel aktör. joe keery ile joseph'in arasına atsınlar, gıkım çıkmaz o derece güzel adamlar ya. doja cat'in yürümeye çalıştığı aktördür ayrıca.

yalnız makeup ve hair departmanını takdir ediyorum o saçlar ve makjayla eddie hafiften steve harris'i andırıyor.
  • tipi, mimikleri, hareketleri aynı robert downey jr.'ın gençliği demeye gelmiştim ki bendeki göze sahip başkalarının da olduğunu görmüş bulundum, fakat fikrimi beyan etmekten de imtina etmedim! :)
  • marvel cinematic universe'ün johnathan storm'udur. iyi bir casting gibi duruyor.
  • görünümü, stranger things'teki karakteri ve tavırlarıyla yukarıda anılan isimlerden daha ziyade heath ledger'ı anımsatmaktadır.
  • aşırı kötü bir tarza sahip aşırı tatlı bir adam. favori kumral, kıvırcık, ingiliz erkeklerime bir yenisi eklendi
hesabın var mı? giriş yap