• türkçeye tam çevrilebilir bir isim: yunus altı.
  • sıkılmadan izlenebilecek bir film.
    belki de ben fantastik kuntastik seviyorum ondan.

michael fassbender abi iyi psikopat olmuş
    izlerken sinirimi bozdu herif
  • konusu zaten çizgi romandan alıntı o yüzden ne kadar kötü olabilir diyorsun , e kadrosuna bakınca da içinden izlemek geliyor ozaman diyorsun ben bu filmi izliyim.kısa sürdüğü için bir sorun yok ama beklentinin altında verim alıyorsun bu filmden gerçi josh brolin kanımca azı yamuk bir karakteri iyi canlandırıyor.
    filmi izlerken western fantastik olması sebebiyle wild wild west filmi de ara sıra aklıma geldi ama kostumler olsun o zamanın az olan ışık ayarının izleyiciye aktarılması olsun 'çünkü wild wild west baya aydınlıktı' ve insanların pisliği megan fox hariç hepsi iyiydi.

--- spoiler ---
    jonah her agır yaralandıgında kızıldereliler yardıma kosuyor bir şekilde ve yaralı jonah bir çadırda merhemlerle tedavi edilirken bizim apaçiler cigara içiyorlar,cigaranın dumanını içine çeken jonah hex'in azından bir leş kargası cıkıyor.aklıma takıldı sadece anlam veremedim.
    --- spoiler ---
  • kötü adam turnbull'un repliğinin yardırdığı filmdir:

"hex nasıl ölüneceğini bilmiyor, eğitilmesi gerekiyor."
  • ikinci haftasında iyice dibe vurmuş abd hasılatı, josh brolin e üzüldüm ona da yazık oldu. ben gene izlerim gerçi megan fox için.
  • hic de fena olmayan film. oyuncular guzel, dekor, kostum, efektler desen oyle. konu dandirik ama 1800'lerde gecen fantastik western diyoruz yani ne bekleyelim zaten. begendim, sıkılmadan izledim.
  • ne seyircinin ne eleştirmenlerin beğendiği, megan fox'un kariyerini tek başına bitirebilir bile denecek kadar "sevilmeyen" bu film adına üzüldüğüm tek nokta mastodon'un hazırladığı soundtrack güme gidecek, ona yanıyorum.
  • nihayet bugün abd'de gösterime girmiş, uzun zamandır dört gözle beklenen film. ilk eleştirileri bekleyelim, görelim. bu arada üzgünüm ama jonah hex ülkemizde 24 eylülde gösterime girecek.
  • megan fox hariç bir çok açıdan fena film değildi açıkçası, film'de renkler çok canlı ve güzel seçilmiş kıyafetlerde epey iyidi..

birde megan fox her ekrana geldiğinde digital bir filitre devre girdi sanırım yada bana öyle geldi..
hesabın var mı? giriş yap