• babasının ne yeteneğine nede yakışıklılığına sahip olan torpilli oyuncu.annesine çekmiş çok yazık.bir o sakallar nedir bir traş ol be adam.
  • müjdat gezen sanat merkezi yeni mezunlarından bile kat be kat kötü oyunculuğa sahipken, böyle yüksek bütçeli bir filmde oynayabilmesine inanılmaz şaşırdığım aktör. tam şaşırıyordum ki babasının denzel washington olduğunu öğrendim.

fakat babasının denzel washington olması bu rolü almasında etkili olsa da, insanların samanyolutv'nin bile kapısından giremeyeceği bu oyunculuk performansına neden ses çıkarmadığını tam olarak anlayamadım. sanırım black lives matter mevzusu yüzünden herkes şu an afrika kökenli amerikalıları herhangi bir şekilde eleştirmekten çekiniyor. biri bi "lan bu herif ne kadar kötü bi oyuncu" diye bi ağzından kaçırsa, çığ gibi büyüyecek bence negatif eleştiriler. bakalım o ilk taşı atacak yürek kimde var.
  • sinema sektöründe ancak figüranlık yapacak çapta bu adamı hangi akla hizmet dev bütçeli tenet filminin başrolüne koymuşlar?adamda oyunculuk sıfır,çok çirkin ve sakallı.her filminde sakalıyla boy gösterdiğinden hollywoodun hakan balamiri diyebiliriz.
  • çok yeteneksiz bir aktör. ayrıca babası denzel washington'dan da gram yetenek alamamış. bön bakışlar ve son derece acemi bir yüz ifadesi.

ayrıca bana kalırsa milyonların izlediği büyük ölçekli bir yapımda baş rol oynamak için son derece sevimsiz ve çirkin bir tercih. düşman başına…
  • denzel washington'ın oğlu.

kendisini blackkklansman'de görebilirsiniz.
  • tenet filmi boyunca sakallarını çözemediğim oyuncu yani sakalları nasıl o kadar "birikmiş" olabilir
  • niye bilmiyorum ama surat ifadesi ferman akgül'ü andıran sempatik adam.
  • gerçekten çok kötü oyuncu bu adam ya. aşırı düz ya aşırı. bunun yerine benzeri james harden olmasa daha iyi. her ama her an bıkkın halde oynanır mı lan? hiçbir duygu uyandiramiyor herifci ya.

amsterdam filminde de cem yılmazın abisi can yılmaz gibi takılmış herif. biraz oyunculuk yapmaya çalışsaydın bari kardeşim, ayıptır.
  • rezalet bir oyuncu. sete babasını izlemeye bile gitmemeli. 3 sene öncesine kadar sapır saçma amerikan futbolu temalı dizide yan roldeydi. nolan filminde başrole seçilmesinde, babasının payı yokmuş! insan bu tip şeylere kaba etiyle gülüyor demek ki!
  • nolan'ın blackkklansman filminde görüp beğendiği ama ekşi denyoları tarafından "baba torpili ile iş buluyor" denilen 37 yaşındaki amerikalı oyuncu.
    adam amerikan sinema ve müzik sektörünü akp belediyesi sanıyor ciddi ciddi.
    ha evet, spike lee ve christopher nolan torpilli oyunculara başrol veriyor, büyük resmi gördün.
hesabın var mı? giriş yap