• sarki soyleyen pokemon. zor bulunurlar. pek sevimlidirler (pembe bi top iste), ama sarki soyledigi anda herkesi uyuturlar. sesi bjork'e benzer..
  • en orospu çocuğu pokemondur. bölümün en güzel yerinde gelip bütün heyecanın içine sıçıyordu. unutmadım seni şerefsiz.
  • dünyanın en saçma pokemonu. kendi özelliğini bilmeden attığı anlaşılmaz triplerle beni ekran başında fıtıklardan fıtıklara sürükleyen pokemon.. kardeşim senin özelliğin adam uyutmak.. git bütün pokedexlere bak, hepsi aynı şeyi söyler.. şarkı söyleyerek uyutan pokemon. e be gerizekalı, madem alınacaksın neden o zaman ota boka şarkı söylüyosun.. hem adamları uyutuyosun hem de uyuduklarına alınıp suratlarına şekiller mekiller çiziyosun.. allah beyin dağıtırken kendini uyutmuş embesil..
  • sözlerini de yazayım tam olsun:

"ciguliii paaaf ciguliii ii paaaaf
    ciguli paaaf ciguliiiii"

(bkz: ciguli)
  • türkücü pokemon
  • tek bildiği salak şarkının gerçek sözleri de şöyleydi. bak yine aklıma geldi sinirlendim:

"ciiiiiiiigolidi paaaf cigoliiiiii iiiiiiiiii paaaaaaaaf
    ciiiiiiiiigolidi paaaaaf cigoliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

(daha açık bi ton)
    ciiiiiiiiiiiiiiigolidi paaaaf cigoliiiiii iiii paaaaaaaaaaaaaf
    ciiiiiiiigolidi paaaaaaaaaaaaaaaf hiuyt?!" (işte burda uyuduklarını fark ediyo sonra mikrofonun ucunu açıyo, alttan çıkan kalemiyle allah ne verdiyse.....)
  • kızların hemen hepsinin bayıldığı pokemondur. yemin ederim gerçekte yaşasa bu cins birşey, bir tane alır sokaklarda gezdirir, mıknatıs gibi kızları kendime çekerdim.
  • roman havası ya da reggea bilmez bir pokemondur ama sevimlidir. şarkısı gönüllerde taht kurmuştur.

"cigali paaaf cigaliiii iiiiğ, cigali paaaf ciga cigaaaaa" diye kurdil hicazdan girerdi...
  • pokemonların amanda en şirin olanı. pembiştir kendisi, top gibi 2 mavi gözü ve elvis gibi saçı vardır. togepi ile birlikte favori pokemonumdur kendisi. bir keresinde en güçlü ejderha pokemonlardan birisini etkisiz hale getirerek gücünü göstermişti. insanların suratında xox oynamasıyla meşhurdur. söylediği şarkı ise ayrı güzeldir. elinden arkası kalem olan mikrofonunu eksik etmez. sinirlenince hafiften şişmeye başlar.
  • buğulu sesiyle bir dönem gençliğinin lady gagası olan vasat pokemon. türkiye'de yaşayıp o şarkıyı söyleseydi 2. denemesinde suratına kezzap yerdi.
hesabın var mı? giriş yap