• katy perry'nin; cepheden suratına budaklı meşe odunu yemiş hali.
  • kendisi hakkında yanılmadığımı ortaya çıkarmış kadın. kesinlikle kotarmıştır, brian may ve roger taylor'ın yanında ezilmemiştir. jessie j'nin hikayesi ilginç. kendisi ünlü olmadan önce güzelliği dışında sunabileceği hiçbir şeyi olmayan taş bebeklere şarkı sözleri yazmaktaydı. yani kesinlikle bir çift bacaktan ibaret değil. kendisi gibi müzisyenler var. potansiyelinin tamamını kullansa anlaşılmayacağı/ daha az para kazanacağı için potansiyeli yarıya indirip herkese hitap edip para kazanıyorlar. bu kadın da onlardan biri.

niye heyecanla jessie j entrysi yazdığımı açıklayayım. birkaç ay önce, kendisini hiç tanımıyorken şu videoya denk gelip hayran olmuştum. sonra şarkılarını duyunca büyük bir hayalkırıklığına uğramıştım.

freddie'nin kemiklerini sızlatmıştır diyenleri ise ergen buluyorum. hiç kimse queen şarkısı söylerken freddie mercury'le aşık atmaz. mesele iki nesli bütün dünyanın bildiği bir şarkıyla bir araya getirmek. netice ise olumlu. insanların kafalar odun, at gözlükleri on. şarkıya "baby" eklemişmiş. aynısını söyleyecek olsaydı banttan yayın yaparlardı bebeğim.

ps: akrabam değildir.
  • ne kadar düzgün bir kafası var lan, hayran oldum. gerçi bu yabancıların hep böyle. anaları babaları nasıl büyütüyorsa, hiç mi ellerinden düşürmüyorlar? hiç mi yere yatırmıyorlar. nasıl bu kadar düzgün kafa oluyor bunlarda? bizimkilere bakıyorsun, kafasının üzerinden kamyon geçmiş gibi herkes. kız erkek farketmeksizin.

http://www.youtube.com/watch?v=crgngskfjya
  • efsaneyi "we will rock you baby" şeklinde icra ederek ne kadar düdük makarnası bir yeni nesil şarkıcı olduğunu gösterdi bize.

yo yo, we will çekıdatyo da deseydin bari.
  • ses telleri ciddi anlamda kendi başına ayrı bir enstrüman bu kızın. gırtlağıyla çıkarttığı sesler, yaptığı nağmeler insanı alıyor götürüyor, aklını başından alıyor. bir insan böyle şarkı söyleyebiliyorken sadece şarkı söylemeli başka bir şey yapmamalı. sen şarkılarını söyle jessie, bizde dinleyelim.
  • memesi yoktur ama bacakları vardır.
  • bir nobody's perfect söyler ki tüyleri diken diken eder. adamın amına koyar yani. öyle böyle değil.
  • şahsen, 9899849846546546549886 tane mıy mıy adele eder.
  • nobody's perfect'e klip çekmiş hatun kişi. ayrıca aksanını yerim.

http://www.youtube.com/watch?v=aszvyztze74
  • do it like a dude adlı şarkısının klibini izledikten sonra karar verdim ki bir mekan basacak ya da kavgaya girecek olursam yanıma alacağım ilk kişidir, öyle güven veriyor hatun.
hesabın var mı? giriş yap