• bu torpilli emanet pezevengi her popüler filmde görmekten sıkıldım. bi siktir git. am biti.
  • insana geldi yine tipini siktiğimin tepkisi verdiren, plaza çalışanı fiziğiyle zorla aksiyon yıldızı yapılmaya çalışılan oyuncu. lan zorlamayın olmuyor işte. bir avukat olur, bir ceo olur, bir öğretmen olur, ne bileyim bir doktor falan olur ama bir ajanı, bir askeri veya bir süper kahramanı* oynatmayın şu adama yahu çok rica edeceğim.
  • bu adam belli ki, vurdu, kırdı, kaçtı, göçtü rollerini iyi kotarıyor. kısa boylu, kaslı, atak filan falan. eyvallah. aksiyon filmlerinde iyi iş çıkarıyor. ona sözümüz yok.
    lakin bu adamı sevemedim. neden? şöyle... 82. oscar ödül töreni'nde en iyi erkek oyuncu adayı olan bu abimiz, görmemişliğin verdiği şaşkınlıkla mı, the town'un setinden yeni çıkmış olmanın verdiği gazla mı bilinmez, kameralar ona döndüğünde tuhaf hareketlere gark olma durumundaydı. kardeş, daha dün meşhur olmuşsun, akademinin pozitif ayrımcılığından ötürü aday olan bir film sayesinde orada oturuyorsun, ne bu artis duruşlar, manşet tutarak poz vermeler, tough guy çabaları. mahalle delikanlısı rolün bitti, asker filan hiç değilsin, havan kime? çık rolden.
    kanımca oyuncunun mütevazı olanı makbul arkadaş. gerçi sadece oyuncu değil, insanın mütevazısı makbul. efendi ol jeremy.
  • piç, puşt ve pezevenk tipli bir aktörümüz. the town'da tüm bu kalifiye özelliklerini ustalıkla kullanmakta.

ayrıca genç duruyor ama 71 doğumlu.
  • elleri bi acayip adam. hayatımda ilk defa bu kadar büyük bir tırnak kütlesine sahip adam gördüm. o ne lan öyle? bunu da bourne legacy'yi izlerken fark ettim.

http://gordonandthewhale.com/…ime_bestof_frame5.jpg

edit: link bozuk diyenler oldu bende çalışmasına rağmen; şöyle alternatif bir link koyayım:

http://i.imgur.com/o3uhd.jpg
  • enteresan bir yıl oldu jeremy renner için. 2017'de avengers infinity war ve avengers 4'da oynadı, mission impossible fallout'a hazırlandı. planlara göre önce i. war'da, sonra fallout'ta izleyecektik. üstüne komedi filmi tag. fakat takvimi uymadığı için fallout'tan çıktı. yetmedi i. war'daki sahneleri kesilip atıldı. kesildi, zira 2017'nin sonbaharında film tanıtılırken renner'a da yer verilmişti ama sonra sahneleri çöpe gidince tanıtımlara da katılamadı doğal olarak. tag desen o da yankı uyandırmadı, beklenen gişeyi elde edemedi. bunlar yetmezmiş gibi christopher mcquarrie "senin m: i serisindeki karakterini öldürmek istiyorum. gel 3-4 günlük cameoyu kabul et," dedi adama. tabii ki kabul etmedi teklifi. bu adam bir zamanlar m: i serisinin yeni başrolü olmaya hazırlanıyordu. 4. filmden sonra tom cruise seriden ayrılacak, renner yerini alacaktı ama tabii ki sonra planlar değişti. sonra kalkıp "karakterini öldürelim" denmiş adama. velhasıl ilginç bir yıl oldu. iki büyük film ve bir komediyle karşımıza çıkmaya hazırlanırken iki filmde de yer alamadı, komedisi gişede gümledi.

m: i serisine devam eder mi bilinmez, seneye avengers 4'da göreceğimiz kesin. bir de spawn remake'inde izleyecekmişiz. başka da projesi yok şimdilik.
  • kar küreme aracı iki bacağının da üzerinden geçmiş, araç da ufak tefek bir şey değil.
    hayati risk yüksek değilmiş ama bacaklarını kaybetme riski epey yüksekmiş. akşam akşam bu haberi görünce bir kötü oldum ya, hiçbir uzvunu kaybetmeden yaşamaya devam eder umarım. uzuv kaybı tahayyül edemeyeceğim kadar kötü bir durum. iyi dileklerimiz seninle okçu oğlan.
  • niye bilmiyorum ama inanılmaz itici bulduğum aktör.
  • adam hollywood yıldızı ama kar kürüyor. milyor dolarları var ve kar kürerken hastanelik oluyor. bizim kimsenin tanımadığı ünlüler de onlarca hizmetçi, yardımcı vasıtasıyla hayatta kalıyorlar. hayat çok garip gerçekten.

umarım kısa sürede sağlığına kavuşur.
  • (bkz: çomak parmak)
hesabın var mı? giriş yap