• skill videosunu seyrettim, bana zengin n’koudou’su gibi geldi. aynı beyinsizliği sezinledim.
  • döktürüyor pezevenk.
  • italya karşısında sol kanatta onune atıp atıp çok rahat adam geçen genç oyuncu.cok özgüvenli, gerçekten gelecegi parlak bir oyuncu.

ceyar nerdesin, bu gençleri arastirsana, yazsana aq, bana gidip muz kabuğu kafali matteo guendouziyi yaziyorsun hot prospect for the future diye...

keçi sakalını siktigimin z kuşağı emre mor a benzetmiş, ulan adam amokachi gibi devire devire adam geçiyor gucuyle, hala omuz omuza da henüz mücadele kazandığını görmediğim cılız emre mor a benzetmek de nasıl bir garabettir.

her s2 de bilmeyin bi be aq.
  • acayip kolay çalım atıyor. bu çok değerli bir özellik.
  • (bkz: jeremy doku/@ceyar i kim vurdu)

manchester city'ye transfer olmak üzere olan 2002 (21) belçika doğumlu yüksek potansiyelli sağ kanat.

patlayıcı hıza sahip çalımsever kanat oyuncusu, son bir voli peşinde suudi arabistan'a yol alan 32'lik (bkz: riyad mahrez/@ceyar i kim vurdu)'in yerini doldurması için manchester city kadrosuna (2023/24 - 60m € - yaş 21) katılmak üzere.

genç yaşta anderlecht'te gösterdiği performans, onu 18'inde ciddi bir rakama stade rennais fc'ye (2020/21 - 27m €) taşımıştı. 3 yıl sonra fransız kulübe iki katından fazla kazandırarak son şampiyonlar ligi şampiyonu manchester city'ye transfer oldu*.

yaşı genç ancak altyapısında yetiştiği anderlecht oyuncuyu piyasaya 17 yaşında saldığından (1'i belçika'da 3'ü fransa'da) 4 yıllık profesyonel futbol tecrübesine sahip bir isim. ancak (zaman zaman müthiş işler yapabilen) delici hıza sahip çalımbaz kanat oyuncusunun devamlılık sorunu var. hünerli bir futbolcu olduğu her daim aşikardı fakat geçtiğimiz sezonun sonuna kadar (2022/23) hâlâ mental olgunluğa erişmiş bir profil çizmiyordu. nisan ortasına kadar rennes'de ilk 11'e bile hasret bir isimdi. -sonrasında 6-7 maç büyük patlama yaptı ama o ayrı.- üstüne üstlük sakatlığa yatkın bir yapısı var. bu nedenlerden dolayı açıkçası bu kallavi fiyatlı transferi yadırgadım. zamanımızın en iyi teknik direktörü kel pep guardiola'nın elbette benden daha çok bildiği bir şeyler vardır.

gerçi oyuncu şu an üst düzey seviye için mental olarak yetersiz olsa ne olacak? (bkz: david josue jimenez silva/@ceyar i kim vurdu)'sı, (bkz: ilkay gündoğan/@ceyar i kim vurdu)'ı, (bkz: bernardo silva/@ceyar i kim vurdu)'sı, (bkz: jack grealish/@ceyar i kim vurdu)'i pis kel, altında çalıştırdığı oyuncuların kalitesini en geç 2 yılda 3'e katlıyor.
    dipnot: gençler bilmez. zamanında fc barcelona'da bir takım genetik, estetik ve pasaport değiştirme operasyonları sonrası ibrahim üzülmez'den ibrahimovic yaratan hoca bu adam. -ibrahim üzülmez'in futbolu bırakmasından sadece 3 ay sonra ibrahimovic'in fc barcelona da boy göstermesini tesadüf mü sanarsınız? işte bunlar hep kanıttır. siz hala inanmaz mısınız? çok ayıp edersiniz.-

gene dağıldım nerde kalmıştık? jeremy doku. bakalım son iki sezonda fransa liginde anca 17 maça as oyuncu olarak çıkabilmiş, şimdilik hünerli ama saha içinde pek de zeki olmayan bir topçu profili çizen götüne motor takmış atletik ve teknik jeremy bir tat bir doku, pep guardiola tornasından geçtikten sonra kadroda kalıcı olabilecek, yıldız bir oyuncuya dönüşebilecek mi? izleyelim görelim a dostlar.

---------- bonus ----------
    takımının detaylı incelemesi için bakınız;
    (bkz: manchester city/@ceyar i kim vurdu)
    ---------- bonus ----------
  • 19 yaşında bir koca yürek, italyanlara karşı savaşıyor.
  • inanilmaz keyifli oyuncu ama cok da umitlenmemek lazim, mutlaka bunun da ozguvenini kiracaklardir yakinda. mbappe de ilk ciktiginda boyleydi, savunmaciyi gordugunde yaldir yaldir yuruyordu uzerine, hic yoktan pozisyon yaratiyordu ama artik buyuk bos alan bulmadigi surece dribbling atmaya korkuyor.

butun yetenekli cocuklara cok bireysel oynuyor diye diye amina koydular futbolun iste, hala daha 40 yasinda ronaldo'nun eline bakiyoruz.
  • boyu, posu, tarzı, çalımları, şutları tam bir sterling olan henüz 19unda bir yıldız. tahminimce bu sene premier lig'de izleyeceğiz kendisini.
  • çok acayip şeyler deniyor bugün
  • bal yapmayan arı.
hesabın var mı? giriş yap