• 20 eylul 2003 jamiroquai konserinde soyledigine gore luks araba kolleksiyonu olmasina ragmen hiz limitini hic asmamis bir kisidir. ayrica her aksam annesine sicak kakao servisi yaparmis, lisedeyken odevileri ilk teslim eden kisi o olurmus ve ogretmenine elma verirmis. daha sonradan soyledigine gore ise, eger bunlara inaniyorsaniz her seye inanabilirmissiniz.
  • küçücük gözlerine, aralıklı çirkin dişlerine rağmen, bir insanın ne kadar çekici olabileceğini gösteren şahsiyet. hatunların efendi adam yerine piç tercihi'ne güzel bir örnektir kendisi. keşke her p.ç o kadar yetenekli olabilse, onun kadar güzel dans edebilse...
  • nedendir bilmem ama bu adamın ayranı çok sevdiğini düşünüyorum.

evet, bildiğimiz ayran !

(bkz: deliriyorum dostlar bimbambom)
  • cosmic girls ve spacecowboys kavramınının babası.
    eski uyuşturu bağımlısı ve yeni dul.
  • efsanelerinden biri de mirasyedi olduğudur.ki ben buna inanıyorum.
  • (bkz: buffalo man)
  • hiperaktif jamiroquai insanı. kafasından ilginç bir şapka asla eksik olmaz.
  • 15 yasinda evden ayrilmis, ufak capta hirsizliklar yapmaya, sokakta yasamaya baslamistir. 1989 yilinda kendisini catisinda buyuk bosluklar olan ve elektrigi olmayan bir taksi deposunda bulur ve orada yasamaya baslar. burada kaldigi sure icerisinde bir kavgaya karışıp işlemediği bir suçtan dolayı tutuklanır. serbest bırakılınca da müziğe başlar. serseridir. medyayla hiç anlaşamaz, club çıkışlarında sürekli kameramanlarla kavga çıkarıp bir kaç tanesini yumruklar, gözaltına alınır.

ps: 40.000.000 pound civarı bir serveti olduğu söyleniyor.
  • hakkında bir sürü urban legendler* dolaşan şahıs. küçük bir ülkenin kralının oğlu olduğunu, babasını çöpçü olduğunu, annesinin opera sanatçısı olduğunu, kız arkadaşı bu çöpçülük yaparken onu bir şarkıcı için terketmesi üzerine hırs ile müziğe başladığını bile duydum bilimum insanlardan. aslolan tek bir şey var, güzel şarkı söylediği ve dansettiğidir.
  • funky kelimesinin eşanlamlısı. geçenlerde yaklaşık 10 dakika kadar bu adam gibi dansetmeyi başardım, mutluyum.
hesabın var mı? giriş yap