• her duydugumda/dinledigimde hala kendimi "bu adamin sesiyle yatilir" derken buluyorum.
  • sözleriyle, duruşuyla zaman zaman bukowski keyfi verir. itici olabilmek için ekstra çaba sarfetmiş görüntüsü ise ayrı bir tatdır. dirty kelimesini bu kadar güzel söyleyebilen bir insan yoktur herhalde yeryüzünde, hay ben senin o aksanını, ağzını yiyim.
  • yıllar önce bi ödül töreninde;
    - what did the cannibal do after he dumped his wife?
    - he wiped his arse
    şeklinde bi espri yapıp beni baya bi güldürmüş insan.
  • bugüne bugün suratıma el feneri tutmuş adamdır!

tamam, pek matah bir şey değil benimki :/ olsun, gene de yarın hatırlamayacak olsa da gözlerinizin içine bakması dahi güzel. kendisini sıfatlar daha iyi tanımlar sanırım: deli, zeki, artiz (öyle valla, hakkını veriyor ama), güzel dans eden, uzun boylu bir ingiliz beyefendisi.
  • gecen gun karsima i spy ile cikti yine. actim dinliyorum gunlerdir.

adamin sahnesi ayri, sesi ayri, hareketleri acaip, yukselisleri muthis. sanirim adanin cikardigi en iyi vokaller listesinde olmasi gereken kisilerden.

abi bu nasil bir performanstir. hakkaten sapka cikarttirdin durduk yere gece.

la la, la la la la la...in the midnight hour...
    https://www.youtube.com/watch?v=b5wsnceugnu
  • ne kadar eğlenceli bir adam olduğunu efes pilsen one love festival'de göstermiştir. charles dickens muhabbeti yaparken arada seyircilerden ingiliz emperyalizmi için özür diledi adam.
  • bugüne bugün elimi öpmüş adamdır!
  • en son gecenlerde evening standard'in magazin ekinde gordum kendisini... saclar uzatilmis... paris'e yerlesilmis.. esi ve cocugu var.. moralim bozuldu nedenini anlayamadigim bir sekilde.. kendisine yoneltilen guzel gorunmeyi nasil korudugu sorusuna "asla aynaya bakmam, ozellikle de asansorde" yanitini vermis bir de...
  • bu arkadaş sayesinde * artık ne kadar makale, resolution * tarzı formal paper'ım varsa her birinin içinde en az bir kere whilst kelimesi geçiyor, geçmek zorunda, yoksa içim rahat etmiyor, öyle bi etkisi var yani uyarmadı olmasın.
  • yeni kurduğu grubu jarv is ile oldukça deneysel takılıyor. jarv is ile yeni çıkarmış olduğu yeni teklisi save the whale ile de böyle ne bileyim biraz nick cave'imsi bir şey çıkarmış gibi. bilemedim. canı sıkılıyor sanırım :/
hesabın var mı? giriş yap