• 18 yasindan kucuk ve kafasi guzelken, fotografci sevgilisi tarafindan kanepede yari baygin yatar halde fotograflari cekilen kizcegiz. hillary clinton'in bayagi tepkisini toplamisti bu fotograflar, 'genclige neleroloyor' tarzi titrek sesli konusmalar yapmisti. sonra uyusturucuyu birakti vs. guzel bir abladir, sin city'de de acikca goruldugu uzere.
  • january jones'dan sonra güzelliğine hayran olduğum ve hep oynasın, hep izleyeyim dediğim ikinci hemcinsim. valla billa bize haksızlık bu! insan kendini bakmaktan alıkoyamıyor.

(bkz: hart of dixie)
  • summertime sadnessın klibinde oynadığını çok sonraları farkettiğim kumral hali muazzam güzel celebrity. vaktiyle çılgın bir top model yaşantısı olduğu için amerikan basınında ara ara bakın ne kadar da sağlıklı ve mutlu, nerden nereye tarzı haberlere konu edilebiliyor.
  • ben moody'nin evanescence sonrasi kurdugu we are the fallen''in yanilmiyorsam cikis parcasi olan bury me alive sarkisinin klibinde kendisini gorebilirsiniz.

ha diyeceksiniz ki sarki cikali 12 sene oldu bacim, haklisiniz. ben anca izledim.
  • pearl harbor'da kekeme askerle evlenmek isteyen hemsireyi oynamisti bu bayan yanlis bilmiyorsam.

lakin bulletproof monk'ta saclariyla olsun, bakislariyla olsun akillara durgunluk vermistir.

garip bir nokta ise, kisinin bana ozlem savasi andiriyor olmasidir.
  • basbariz marion cotillard'a benzeyen kadın. şu ana kadar bir kişi de farkedip yazmamış, enteresan.
  • şu an black summerda oynamakta olan güzel...
  • taylor swift'in uzun dönemli arkadaşlarından birisidir. kyle newman'la evlidir.
  • black summer'daki yaşlanmış, çökmüş görüntüsüyle bir zamanlar top modelmiş dedirtmekten çok ömrü boyunca sıradan, ortalama üzeri güzelllikte bir kadınmış hissi veriyor, bu yüzden role çok güzel oturmuş. dizide "sana yardım ederim." diyerek sarıldığı siyahi adamla +18 sahneleri olacak beklentim vardı ama olmadı. kendisini merak ettiğim için biraz araştırdım, bence çok enteresan bir hayatı var. saçma sapan yerlerde, kel alaka insanlarla çeşit çeşit mevzusu olmuş. 14 yaşında hillary clinton'ı şok eden fotosundan, boşanmadan önce kocasının banka hesaplarını boşaltmış olmasına ve kocasına uzaklaştırma emri aldırtmasına kadar bir sürü rezilliğini gördüm.

https://imageresizer.static9.net.au/…0714-jaime.jpg

14 yaşında eroin kullanırken olan fotoğrafını bulmak biraz güç oldu ama başardım.
hesabın var mı? giriş yap