• bad blood yaratmaya çalışıp duruyor lebron'la ama hoşuma da gitmiyor değil hani. joakim noah havası seziyorum ve nostaljik duygular içine giriyorum. noah da sürekli bilenirdi lebron'a, varlık amacı lebron'u sinir etmekmiş gibi çıkardı sahaya. hoşuma giden asıl şey ise her şeye rağmen lebron'un takımının galip geliyor olması.
    aralarında cavs döneminden bir husumet olabilir belki, bilemiyorum. seri bitiminde birbirlerine sarılırlarsa sadece seri özelinde olan bir durum olduğunu düşünebiliriz.
  • hem preaseason'da(sezon öncesi maçları) gösterdiği performans, hem de ligin ilk maçında la lakers'a karşı ilk yarıda(henüz ilk yarı bitmiş değil) ortaya koyduğu performans itibariyle söylenebilir ki bu sene adından çokça söz ettirecek çaylaklar arasında olacaktır.
  • rotasyonda aminu'nun gerisine düşünce kendisini toparlamış. müthiş katkı veriyor çok iyi şut atıyor. saçlar da yakışıyor adamıma. küçük faried.
  • bir önceki entry'min senin bir maverick olarak son entry'n olacağını nereden bilebilirdik be jae. kendine iyi bak, saçlara dokunma adamım. umarım daha çok süre alırsın ve daha iyi olursun.

(bkz: şu an ağlıyorum biliyor musun)
  • deandre ayton ile beraber nba tarihine geçtiler geceki maçta. verdiği pas muazzam. 20 yıl sonra bile top 10 anlarında izliyor olacağız aynı derek fisher'in ray allen'ın basketleri gibi.
  • deli gibi savunma yapan çok güçlü gününde olduğunda feci şut atan tam bir sistem oyuncusu. rondo takasında dallas bu adamı vererek ne hedefledi bilmiyorum ama dallas'a iyi kapak oldu. geçen sezon aminu'yu bu adama tercih ettiler.

celtics'e çok yakışıyor. kontratı'da ömer aşık'ın 60 milyon dolar aldığı bir ligte mükemmel tek kelime. beğenerek izliyoruz efenim.
  • nba'deki en önemli rol oyuncularından. nerede oynadıysa kendini gösterdi fark yarattı. sonunda hak ettiği değeri görmekte. önce geçtiğimiz sene finale giden miami'de, şimdi de final yolunda emin adımlarla ilerleyen phoenix'te fark yaratıyor.
  • lebron'la bir şey yaratmaya çalışıyorsa seri boyunca sürekli ezildiğindendir, ardında öyle yüce şeyler aramamak lazım. lebron james'i 50 yerinden eleştiren biri olarak bu adam bana james'in nba tarihinde gelmiş geçmiş fiziksel olarak en enteresan kombolardan birine sahip olduğunu tekrardan hatırlattı. karşı karşıyalarken bakıyorum, fizikler aynı. üst vücut hemen hemen aynı. crowder bir tık kısa belki ama geri kalanında james ile o kadar güzel eşleşiyor ki. sonra maça bakıyorum, james bunu yanında taşıyarak sayı bitiriyor, bazen bileklerini kırıyor, bazen hızıyla yanından geçip gidiyor, bazen gücüyle potanın altına sokana kadar itiyor. olay salt fizikle bitmiyor demek ki, jae crowder bana bunu öğretti. iyi savunmacıdır ama kesinlikle elit bir savunmacı değil.
  • lisede amerikan futbolu takımının quarterback'i olduğundan atletik açıdan fazlasıyla yetenekli bu delüanlının oyunu okuma açısından da basketboluna birçok şey kattığını söyleyebiliriz. oyuna girdiğinde enerjisiyle takıma ivme kazandırabilecek bir potansiyeli var. tyler zeller takasının dallas için olumsuz olduğunu düşünmemi engelleyen yegane sebep kendisi. lakin saçları kes be aga.
  • boston celtics ile 5 yıl/35 milyon dolarlık kontrata imza atan sg/sf. bu arkadaşın atletizmi ve enerjisi üst düzeydedir, yetenek açığını böyle kapatır, ilerleyen yıllarda iyi bir yedek olacağını düşünüyorum.
hesabın var mı? giriş yap