• kendisinin neden sürekli cihangirdeki mantıcıda oturduğunu halen çözemediğim sanatçı. abi o mükemmel şarkıları üretirken ilhamını sarımsaklı yoğurttan almış olamazsın ya.
  • cesaretsizce olmuyor'u kız arkadaşımla dans edip söylediğimiz zamanların gelmesi dileğiyle
  • raf adlı şarkısını dinlerken, hayatında hiç sigara içmeyen bir insana * sigara içme isteği uyandıran adam.

şarkısının sözlerinden çok müziği bu etkiyi uyandırıyor bende. böyle boşluğa bırakır gibi kendini..

--- spoiler ---

unutulur gidersin, kaldırırlar rafa...

--- spoiler ---
  • deeperise ile çıkarttıkları yeni şarkılarına -özellikle ingilizce olan one by onea- bayıldım!

nedense ingilizce versiyonları hep daha çok hoşuma gidiyor. yolları açık olsun bu yetenekli arkadaşların.
  • kendisi marmaris'de bir mekanda çıkıyor. şarkısını duyunca aşırı şaşırdım. nerelerden nerelere. türkçe müzik dinlemeyen beni bile ciddi anlamda etkilemiştir raf parçası. ingilizce versiyonu move on'da dinlenesidir.
  • müzikler akıyor maşallah ancak sözler ossur ossur ipe diz şeklinde devam ediyor nedense. ama çok iyi bir müziksiyendir kendileri.
  • yineleme albümü ile biraz daha kendini ve karakterini öne çıkarmış olan başarılı müzisyen. ülkede çok örneğinin olmadığı bir soundda özel işler yapan, canlı performansları kaçırılmaması gereken (müthiş cover'lar çalar - söyler) sempatik, güzel insan.
  • tam bir ses seksisi.
  • bileğinin hakkıyla gelmiştir, görmüştür, listeleri yenmiştir. şarkılarının sözleri kalbinden gelir.
  • yemek yaparken inanılmaz iyi eşlik eden şarkılara sahip müzisyen. bugün geçmiş değişmez isimli şarkısını loopa alıp aşağıdaki menüyü çıkardım:

- brokoli çorbası
    - salçalı makarna
    - havuçlu lahanalı salata
    - yarın için kahvaltılık sandviç
    ve finalde elbette ki bulaşıkların yıkanması, tezgahın temizlenmesi, vs.

allah razı olsun, sayende bugün de aç kalmadık jabbar reis.
hesabın var mı? giriş yap