• ben beş senedir aynı adamın gözüne bakıyorum "beni alcak mı" diye bu beş senede yarım düzine adam harcadı. helal sana ablam
  • her televizyon kanalının her akşam sırlar dünyası, sır kapısı, vb. mistik programlar yayınladığı dönemde, büyü adlı filmi piyasaya sürdüler.

sonra filmin izlenirliğini arttırmak için bir holivud geyiği olan "bu filmi çeken yönetmen öldü, oyuncular felç oldu" şabalaklığını küçük ölçekte ete kemiğe büründürdüler.

önce ipek tuzcuoğlu çıkıp, "filmi bir türlü çekemedik, sürekli bir şeyler bizi engelledi, çektiğimiz sahneler yandı" açıklaması yaptı. yetmedi, günahlarını almak istemem ama gala gecesinde "yangın çıktı, galada filmi izlerken ölüyorduk" olayı gündeme geldi. cinler gene hedefe ulaşamadı.

"ulan, türk toplumu bu. cinle minle şaka olmaz" demediler, daha da yüklendiler. ipek tuzcuoğlu gala'dan sonra verdiği bir röportajda "14 yaşına kadar balerin olmak istediğini ama 14 yaşındayken çağırdıkları cinin kağıda "tiyatrocu" yazdığı için, tiyatrocu olduğunu söyledi.

velhasılı bu kadar şeyin üzerine, şimdi çıkıp, "dizi sektörü, sinema sektörü, tiyatro sektörü" demiyor mu, işte ona yanıyorum.

ayrıca o asmalı konak'ta "hanımağa, hanımağa" diye ortalıkta dolanırdı ya, o ses ona ait değildi. alişan'ın bile kendi sesiyle rol kestiği dizi aleminde, başkasının sesiyle oynayan tiyatrocuydu. cin bir hayli yanılmıştı, anlaşılan.

son olarak, nihat doğan'ın "cin kağıda şarkıcı yazdı, şarkıcı oldum" dediğini düşünün. ipek tuzcuoğlu'nu eleştirilerden, taşak geçilmekten koruyan neydi? baygın bakan gözleri olabilir mi?
  • avrupa avrupa isimli dizide telasli bir ev hanimini canlandirmasi gerekirken panik atak hastaligi cok ilerlemis bir psikopata nazir hareketler yaptigi bir sahnede figuranlardan birinin sordugu sorunun kendisinin oyunculugunu anlatmaya yeterli oldugu kisi: "hanimefendi, iyi misiniz?".
  • cine 5'te ramazan programı yapacahahahaha.
  • "aldatılırsam suçu kendimde ararım" diyerek beni benden alan çağdışı kalmış türk kadınlarının bir örneği olan insan.
  • game of thrones türkiye'de çekilse cersei lannister'ı en iyi bu kadın oynardı. öyle bir kadın.
  • "sağlıklı hayat bıt bıt" halleri beni yoran kişilik. ne zaman televizyonda görsem sağlıklı beslenme, ara öğün, pilates vb. kalemler etrafında döndürüyor muhabbeti. atv'de bunun üzerine osman müftüoğlu ile programa başladığı gibi uzatılan her mikrofon aracılığıyla didaktik didaktik beslenme, spor, sağlıklı yaşam üzerine akıl veriyor. tv'deki varlığını kilo vermeye ve vücudunun sıkılaşmasına borçlu sanıyorum. onu gördükçe bademden, meyveden soğuyorum.
  • katıldığı zaga programında "sezgisel bir kadınım" diyerek saçmalayan, üstüne gelinince "saat sabahın üçü" diye yırtmaya çalışan, bir bilim olarak astrolojiye inanan, büyüye de inanan ama evrene negatif enerji vermenin sorumluluğu dolayısıyla yaptırmayan büyük türk sanatçısı.
  • twitter'dan baktıgım kadarıyla, oynadıgı dizi itibariyle dindar mesajlar veren, kadir gecesinden tutun gazzeye kadar akp agzıyla konusan abladır. yakıştıramadık. nasılsan oyle ol, farklı gorunmeye calisma be ablacım
  • uçurum gibi gözleri olan kadın
hesabın var mı? giriş yap