• (bkz: infinite loop)
  • yarim saattir, infinite loop, bkz loop gibi basliklarla yasadigim sey.
    (bkz: ironi)
  • gerekli malzemeler:
    1) 2 adet kardeş
    2) 1 adet pc
    3) winamp ve netten radyo yayını için gerekli programlar hede hödöler
    yapılış:
    radyo yayınına baslanır. mikrofon acılır. bir espri yapılır. kahkaha atılır. mikrofon sayesinde winamp a winamp sayesinde tekrar kendi pcnizdeki hoparlorlere kahkaha sesi 10 sn sonra gelir.
    sonuç: kahkaha her duyuldugunda daha da şiddetlenerek kardeşler tarafından tekrarlanır*. tekrarlandıkca winamp iyice azar.*
  • -oo hoşgeldin naber abi?
    -iyi abi senden? napıyorsunuz burada?
    -arkadaşlarla geyik yapıyorduk. katılsana..
    *
    -ne geyiği? -ren geyiği -ne reni? -el freni -ne eli? -hanımeli -ne hanımı? -ev hanımı -ne evi? -kuş evi -ne kuşu? -muhabbet kuşu -ne muhabbeti? -geyik muhabbeti -ne geyiği? -ren geyiği -ne reni? -el freni -ne eli? -hanımeli -ne hanımı? -ev hanımı -ne evi? -kuş evi -ne kuşu? -muhabbet kuşu -ne muhabbeti? -geyik muhabbeti -ne geyiği? -ren geyiği -ne reni? -el freni -ne eli? -hanımeli -ne hanımı? -ev hanımı -ne evi? -kuş evi -ne kuşu? -muhabbet kuşu -ne muhabbeti? -geyik muhabbeti -ne geyiği? -ren geyiği -ne reni? -el freni -ne eli? -hanımeli -ne hanımı? -ev hanımı -ne evi? -kuş evi -ne kuşu? -muhabbet kuşu -ne muhabbeti? -geyik muhabbeti -ne geyiği? -ren geyiği -ne reni? -el freni -ne eli? -hanımeli -ne hanımı? -ev hanımı -ne evi? -kuş evi -ne kuşu? -muhabbet kuşu -ne muhabbeti? -geyik muhabbeti -ne geyiği? -ren geyiği -ne reni? -el freni -ne eli? -hanımeli -ne hanımı? -ev hanımı -ne evi? -kuş evi -ne kuşu? -muhabbet kuşu -ne muhabbeti? -geyik muhabbeti -ne geyiği? -ren geyiği -ne reni? -el freni -ne eli? -hanımeli -ne hanımı? -ev hanımı -ne evi? -kuş evi -ne kuşu? -muhabbet kuşu -ne muhabbeti? -geyik muhabbeti -ne geyiği? -ren geyiği -ne reni? -el freni -ne eli? -hanımeli -ne hanımı? -ev hanımı -ne evi? -kuş evi -ne kuşu? -muhabbet kuşu -ne muhabbeti? -geyik muhabbeti -ne geyiği? -ren geyiği -ne reni? -el freni -ne eli? -hanımeli -ne hanımı? -ev hanımı -ne evi? -kuş evi -ne kuşu? -muhabbet kuşu -ne muhabbeti? -geyik muhabbeti -ne geyiği? -ren geyiği -ne reni? -el freni -ne eli? -hanımeli -ne hanımı? -ev hanımı -ne evi? -kuş evi -ne kuşu? -muhabbet kuşu -ne muhabbeti? -geyik muhabbeti -ne geyiği? -ren geyiği -ne reni? -el freni -ne eli? -hanımeli -ne hanımı? -ev hanımı -ne evi? -kuş evi -ne kuşu? -muhabbet kuşu -ne muhabbeti? -geyik muhabbeti -ne geyiği? -ren geyiği -ne reni? -el freni -ne eli? -hanımeli -ne hanımı? -ev hanımı -ne evi? -kuş evi -ne kuşu? -muhabbet kuşu -ne muhabbeti? -geyik muhabbeti -ne geyiği? -ren geyiği -ne reni? -el freni -ne eli? -hanımeli -ne hanımı? -ev hanımı -ne evi? -kuş evi -ne kuşu? -muhabbet kuşu -ne muhabbeti? -geyik muhabbeti ...
  • çocukken 'şu an düşündüğümü düşündüğümü düşünüyorum' diye girilen döngü. aslına bakılırsa sonsuza kadar değil, uyuyana kadar devam eder.
  • örnek:
    -anladımla anlamadım varmış. anladım kuyuya düşmüş, geriye ne kalmış?
    +anlamadım.
    -anlamadıysan bir daha anlatayım. anladımla anlamadım varmış. anladım kuyuya düşmüş, geriye ne kalmış?
    +anlamadım.
    -anlamadıysan bir daha anlatayım....
    ...
    ...

(bkz: iğrenç espriler)
  • http://dojo.fi/~rancid/loituma__.swf

edit : insanı çileden çıkarabiliyor bu loop. ayrıca (bkz: loituma)
  • apple inc.'in cupertino'daki 6 ana binasının bulunduğu sokak.
    http://homepage.mac.com/…desamurai/1 infinite loop/
  • aynalar maalesef isigi %100 yansitmadigi icin kayip isik miktari iki aynanin karsi karsiya konunca infinite loop olusturmasina izin vermez.
  • hayatımın 20 ile 29 yaş arasında olmasını istedğim şey. 29 biter hoop 20. hep aynı şeyleri yaşamaya da razıyım aslında.
hesabın var mı? giriş yap