• kendisiyle ilgili söylemek istediğim iki şey var:

1) sesiyle, şarkı söyleyişiyle, bakışlarıyla, ismiyle kendisi tam bir reyiz. "imany reyiz aradı, adam lazımmış." deseler, sopamı kaptığım gibi kamyonun damperine atlarım.

2) bu kadın mankenlikten şarkıcılığa geçmiş. bizim ülkemizdeki örneklerine bakınca "adaletini sikeyim dünya." diyorum.

bu kadar. saygılar.
  • afro-soul kıvamında şarkıları olan komor adalarından eskinin modeli, şimdinin şarkıcısı..
    yağız bir delikanlıdan tavsiyeyle dinlenen, sesine aşık olunan kadın.

özellikle slow down..
  • şimdilik az kişinin bildiği süper şarkılar yapmakla meşguldür. bir you will never know olsun, bir slow down olsun hep bu kategoridedir..
  • nedense iyeoka ile çok benzeştirdiğim muhteşem ses..
  • konser programında önümüzde ki aylarda da türkiye olmayan, hayatımda hayranlık seviyesinde olduğum ilk, tek ve insan üstü ses. baktım gelmiyo çok ciddiyim ben gidicem peşinden.

senin ne işin var kadın japonya'da! anlamazlar seni... üzerler....incitirler...
  • you will never know şarkısı insanın derinliklerine işler. sesi harikadır.
  • asil sesli hatun.
    hayran olduğum bir ses tonu var. her kadına yakışmaz bu ses tonu ama ona çok yakışıyor. kadının duruşu, şarkıları, coverları insanı başka diyarlara götürüyor, ufkunu açıyor.
  • canım kadın.

adele'miş, mariah carey'miş yok efendim beyonce'ymiş . halt.

aşığım şarkılarına ve dahası sözlerine.
  • sesinin; gitmesek de, kalmasak da bizim olan köylere sürüklediği kadın. insanı bulunduğu ortamdan çıkarıp başka bir dünyaya sürükleyen müzisyen.
  • ses tellerini yediğim.
hesabın var mı? giriş yap