• siktim öldü kendisini.

bir daha da yanımda yamacımda ilham perime şu oldu bu oldu yazamıyorum diyen olursa ağzının ortasına şıçarım. ne bitmek bilmez ilham perisi geyiğiniz varmış amına koyayım. insanlığın bu tip sanal kavramları şahıslaştırıp sonra da o olguya ciddi ciddi inanmasına akıl sır ermiyor. kendisini bir şeyler yazabiliyor sanan herkes hemen götüne takılıyor bu ilham perisi yavşaklığının.

edebiyat da diğer sanat dalları gibi teknik bilgi gerektiren ciddi bir uğraş. öyle her eline kalem alan bir şeyler yazabiliyor olsaydı zaten bu kadar ehemmiyeti olmazdı. yani kişisel yeteneksizliğinizi ilham perisi diye bir masal kahramanının üzerine yıkmanız en hafif tabirle çaresiz bir hayalperest olduğunuz anlamına gelir ki bu da uzun vadede sanatı sadece karşı cinsi etkilemek için kullanacağınıza delalettir.

ilham perim bu ara neden bana uğramıyor diye merak ediyorsanız tekrar ediyorum;
    siktim öldü kendisini.
  • gerektigi zamanlarda (makale yazarken, tez yazarken, odev konusu bulmaya calisirken) sirra kadem basan; olmayacak yer ve zamanlarda (alisveriste, banyoda, uykuya dalmak uzereyken, sabahin besinde) arz-i endam eylemeyi pek seven kaltak.
  • zeus'un 9 kizina verilen ad.. adlari ve me$guliyetleri $oyle olmakta:

(bkz: calliope) epik $iir
    (bkz: clio) tarih
    (bkz: erato) a$k edebiyati
    (bkz: euterpe) muzik
    (bkz: melpomene) trajedi
    (bkz: polyhymnia) kutsal $iir
    (bkz: terpsichore) dans
    (bkz: thalia) komedi
    (bkz: urania) astronomi
  • -yigit özgür'e gittim biraz geç gelecem.
  • hiç sevmem kendisini. çünkü hep ben uyumadan önce gelir yanıma, bir şeyler geveler, konuşur, hayatın anlamını bile kulağıma fısıldar, bir ara kuantum fiziği üzerine tartışmaya girdik. tabi üşengeç biri olarak bu söylediklerini bir yere kaydetme gibi bir şey yapmadığımdan sabaha unutmuş biri olarak uyanmış olurum bazen hatırlamaya çalıştığımda yazdığım cümleler ilkokul fişlerine benziyor.
  • metin yazarlığında en çok ihiyaç duyulan, götüne ucu yıldızlı asasını soktuğumun sik kanatlı böceği. gelmiyor da gelmiyor.
  • (bkz: ilham penisi)
  • penceren kapalı
    perdelerin örtük
    kaç gündür görünmüyorsun
    nerelerdesin sürtük

(bkz: kemalettin tuğcu)
  • (bkz: muse)
hesabın var mı? giriş yap