35287 entry daha
  • ulan kirkbir yasindayim, halen bilmedigim kufur varmis onu ogrendim bu baslikta

orospu kocasi demis birisi.
    nasil duymadim ben bunu nasil dusunemedim
  • sizden bir halt olmaz!

2 tane aynı model bmw'yi favoriye attım ertesi günü arabayı almaya niyetleniyorum ilan fiyatını hooppp %15 arttırıyorlar. neye %15 zam geldi de ikinci el arabayı %15 arttırıyorsun. ya sizden bir halt olmaz gerçekten. ya gerçek satıcı değilsiniz ya da insanların ayarlarıyla oynuyorsunuz.

bunu yapan galerici de değil şahıs. o sallayıp durduğunuz galericilere kurban olun siz. sizin gibilere inat bayiiden sıfır alacağım. daha az donanımlı olsun sıfır olsun param size geçmesin şark kurnazları.
  • almıyoruz. almayın siz de. evsiz yaşanmıyor ama arabasız yaşanıyor. daha da sabredin. sakın aa fiyatlar düştü daha da düşmez diyenlere kanmayın. kredi yok. fiyatlar 0 fiyatına yakın uçmuş. bazı şerefsizler hala 2005 model araca 400-500 bin tl istiyor. sürünsünler.
  • ihtiyacı olmamasına rağmen, sırf ya tutarsa diye araçlarını satılığa çıkaran orospu kocaları yüzünden beli doğrulmayan piyasa.
  • bu şark kurnazlarına paranızı yedirmeyin. araba çok da aciliyeti olan bir bir eşya değil. yazılan fiyatların en az yüzde 15 altını teklif edin.
  • 2015 model mercedesin 1.320.000 tl ye satılmak istendiğini gördüğümüz piyasadir.utanmalari da kalmamış o fiyatı o model arabaya isterken.bir de indirim uygulamis 1.240.000 tl yapmış son fiyatı.degisik kafalar.
  • ne oldu burada birileri yazıyordu, seçimden sonra şöyle uçacak böyle kaçacak diye. hani uçan kaçan bir şey göremiyorum ben. ha tabi şimdi de bayram önü bayram sonu, yaz önü yaz sonu diyorlardır kesin.
    tanım: parasal sıkılaşmanın olduğu dönemde reel fiyatlarda düşen piyasadır.
  • yaz ve bayram öncesi olmasına rağmen özellikle ikinci el piyasası fena durgun, piyasayı takip edenler bilir, pandemi zamanında bile yaz geldi mi fiyatlar artar, piyasa hızlandırdı, artık o bile yok.

elinde nakiti olan % 58 60 faize basıyor, zaten aylık bazda 1m de 50 60 bin koyuyor direk üstüne parasının.
  • 150bin tl kredinin geri ödemesi 700bin küsür olmuş. şuan yastık altı parayı yiyor millet paralar suyunu çekince benzin bile alamayacak galericilerin çocukları o zaman ki ilan sayısında patlama olacaktır.
  • 680.000 liraya satılık olan araba 750.000 olarak fiyat güncellemesine uğramıştır. bekleyin ki fiyatlar düşer. nasıl olsa satamıyoruz bari milletin aklını karıştıralım diye düşünenler var.

680.000 liraya satamadığı arabayı 750.000 liraya satma hayaline kapılıyor sonra da gelip bu başlıkta ağlıyor. galericiler daha insaflı.
26 entry daha
hesabın var mı? giriş yap