• muhtemelen sozluk sifresi onu sevmeyenlerce calinmis kisi. zira bu kadar rezil entryyi bir yazar kendisi yazamaz.
  • chpnin yeni genel merkezinin insaati tamamlanip da faaliyete geçtiginde köseyi dönmesi neredeyse garanti olan balik lokantasi.
  • ankara söğütözünde bulunan balıkçı lokantası. servisi gayet iyi ama balık çeşidi sınırlı nedense. ama önerilebilir, fiyatlar makul..
  • ekkssss insan, washington dc fatihi, saki gecelerinin krali:)
  • cem davran ve erkan can ın bu sezon sahnelenecek oyunu.
  • birkaç ay önce yıkılan, neden yıkıldığını anlayamadığım, devamlı gittiğim; kendine has, zula balık lokantası
  • çökertme’deki en hıyar çalışanlara sahip mekan. bir öğlen yemeğimizi burada yiyelim dedik ve ailecek pişman olduk. mekan doluydu ama arada boş bir masa vardı sandalyesiz. buna sandalye ayarlar mısınız? diye sordum kucağımda çocukla. “olmaz!” cevabını aldım. ya sabır deyip peki yer var mı? dedim. gene alaycı bir tavırla “yok!” dediler. ben gene yapıcı bir şekilde: peki o zaman bekleyelim, yer boşalınca geçelim dedim. gene net bir şekilde “yok, boşalmaz” dediler.

ülkedeki en kalite balıkçılardan, en salaşlara kadar gitmediğim yer kalmadı. ben böyle kıptıyöz bir yer görmedim. kucağında çocukla gelen aileye her mekan yardımcı olur normalde ama demek mekan sahibi paraya doymuş. hadi mekan sahibi doydu ama bu çalışanlar da neyin tribindeler?

neyse biz de biraz daha ilerde rosemary isimli yere geldik. iyiki de gelmişiz. tatlı ve sıcak çalışanları ile sinirimizi yatıştırdılar resmen. böyle doymuş yerleri daha fazla şımartıp, kendinizi avanak yerine koydurmayın.
  • ek$i sozluk yazari.*
  • ilgiyle izlediğim, an itibarıyla muhteşem bir başlığın altına doldurmakta olan yazar.
hesabın var mı? giriş yap