• pembe götlü avrupa yalakası çomarları kudurtmuş afrika aslanı.
  • lgbt faşizmine karşı kararlı bir dik duruş gösteren futbolcu. kendisini fifa oyunları haricinde tanımam etmem ama yaptığı direnişle belki de bu tuhaf ayrımcılığa karşı ilk hamleyi yapan dava adamlarından biri olmuştur.

bazılarımız lgbt olmanıza ya da olmasanız bile aktivist olmanıza karşı değil ama siz de bu harekete katkıda bulunmak istemeyen insanlara saygı duymak zorundasınız.
  • lgbt temalı forma yapıp futbolculara giydirmeyi ben bir dayatma olarak görüyorum ve kendisine hak veriyorum.bu yapılmadan önce bu formayı giyecek futbolculara sorulması gerekirdi.
  • lgbt düşmanı olmak ile lgbt destekçisi olmamak arasında dünya kadar fark olduğunu anlamayan sığırların sözlükte kol gezdiğini göstermiş adam gibi orta saha.
    evet adam gibi.
  • futbolda hala delikanlıların olduğunu gösteren büyük karakterli iyi futbolcu. lgbti'ye karşı değilim, ancak ben de onun yerinde olsaydım; böyle bir dayatmaya karşı çıkardım. su değil, ekmek değil, savaşta ölen çocuk değil de lgbti mi tüm dertler?
  • gelirse taylan'la beraber oynatilip dunyaya degisik mesajlar verme imkani dogar.
  • pek ihtimal vermiyorum ama galatasaray'a gelirse ligin içinden geçer. takımı 3 gömlek yukarı taşır. adamdaki fizik ve ciğer kapasitesi yaşıyla orantılı değil.

ayrıca bütün takım 2x yaşında olunca başımıza gelenleri gördük.
  • kendisini can-ı gönülden tebrik ediyorum, çirkin yeni dünya düzeninin dayatmalarına prim vermemiştir.

muhtemelen bunun bedelini öder. kimse kimse ibnelik temalı bir kıyafeti zorla giydiremez. sikerler öyle işi.
  • 3 milyon euro'dan 2+1 yıllık sözleşme yapın gerekirse kalan futbolculara rengarenk giyinmeyi yasaklayın.
  • bu adam müthiş bir topçu, umarım gelir.
hesabın var mı? giriş yap