• yetkili firmaların etiketlerini biraz daha kısa yapmasını teklif ettiğim ürün. açıkçası o kadar uzun yapıyorlar ki kıçımdan fax geliyor zannediyorum.
  • sevilen kişiye alınabilecek en güzel hediyedir. giydikçe o mutlu olur, çıkardıkça siz mutlu olursunuz***

zamanın ötesinden güle oynaya gelen edit: güzelim espriyi de taşıdınız ya, bişi demiyorum ben size...

edit 2: aşağıdaki karikatürü gördükten sonra bilgilendirme ihtiyacı duydum, her şey katalogda göründüğü gibi olmuyor, aman dikkat..

http://www.sickone.com/toons/288.html
  • erkekleri baştan çıkaran çamaşır türü. ancak mutlaka iç çamaşırı denmesi lazım. misal oturmuş gazete okuyorsunuz, sevgili "aşkım bugün kendime yeni don aldım" dese gazete okumaya devam ederiz. "aşkım bugün kendime yeni iç çamaşırı aldım" dese gazate şöyle bir aşağı iner. bi görelim şunu bakışı atılır. halbuki sevgili aynı sevgili, çamaşır aynı çamaşır ama işte olayın sırrı iç çamaşırı kelimesinde. fantastik bir şey yani.
  • ikiye ayrılır. giymek için üretilenleri ucuz, çıkarmak için üretilenleri pahalıdır.
  • ciplaklik masumiyettir fakat ic camasiri seksilik
  • şu 21inci yaşımı dolu dizgin yaşarken, geriye dönüp baktığımda, bir kere bile kendim almadığımı farkettiğim giyecek. bi şekilde hep vardılar.

çoktular ma hiç yoktular diye de şarkı var, bülent ortaçgil..
  • sex objesi..
  • iç çamaşırları, hassas bölgelerimizi şefkatle korumaları, sıcak tutmaları sebebiyle diğer giysiler arasından sıyrılan, gözümüzde ayrı bir yeri olan sevdiğimiz küçük esvaplardır.

annelerimiz bunların temizliğine ayrı bir özen gösterirler. eskilerde düzenli olarak çamaşırları kaynatma merasimleri düzenleyen anneler vardı, şimdi bunun yerini çamaşır suyu ile muamele aldı. iç çamaşırlarını sakladığımız yerler normal giysileri koyduğumuz yerlerden farklıdır. onlara ya ayrı temiz bir çekmece, ya küçük temiz bir poşet, belki bir hurç, bunun gibi özel yerler tahsis ederiz. çok ortalıkta gezmesin, kirlenmesin mis koksun isteriz. çamaşır çekmecelerine konan sabunlar, lavanta gibi kuru bitkiler hep iç çamaşırına duyulan sevgiden kaynaklanır. nikah şekerlerini süsleyen lavanta torbalarının ardında bile belki bu sevgi yatar.

insanın iç çamaşırına karşı beslediği mahremiyet dolu sıcak duyguları biraz daha düşünmek için (bkz: mayo çıkarılıp don giyildiğinde hissedilen güven)
  • giysiniz ile teniniz arasında bir ara bölge görevi gören içliktir iç çamaşırı. en hassas yerlerinize doğrudan temas etmeleri bakımından özenle seçilmeli, teninizle uyumlu olmalıdır. dokusunun neden olduğu his günlük yaşamınızda farkına varmasanız da etkiler sizi, bu yüzden önemlidir.

şekli şemali, modası şusu busu karşınızdaki kişi (partneriniz) için de önemli olabilir. soyunurken teninize ulaşmadan önce bu ara giysinin de çıkarılması öncesinde insan güzel şeylerle karşılaşmak isteyebilir.

kimse görmeyecek olsa bile siz içinize çok beğendiğiniz bir iç çamaşırı giyerek sokağa çıktığınızda bile yürüyüşünüz, duruşunuz değişebilir.
  • karşınızda ki bayanın içinde olmadığını fark ettiğniz de de tahrik unsuru olabilen varlığı ve yokluğu ile aynı çağrışımı yaptırabilen çok az şeyden biri.
hesabın var mı? giriş yap