• gamze'nin benimle ne alıp veremediği var anlayamadığım oyun. ne zaman kafa atmaya kalkışsam ya vale ya onlu onda oluyo*
  • windows 7'deki versiyonu tam küfürlüktür. şöyle ki siz daha ilk elden 3. falan olursunuz. 4. olarak başlayan bundan sonra tutulamaz, alır da alır, 100 olur ve oyunu bitirir. bu arada siz diğerlerine yedirmek için çabalarsınız fakat nafile, sonuncu arkadaş öyle bi oynar ki kimseye kağıt alma şansı bırakmaz. siz de artık 3. mü olursunuz, 2. mi olursunuz belli olmaz.
  • windows'un bize sunduğu oyun.

şimdi arkadaşlar tosun paşanın dediği gibi ''lütfücüm ben herşeyi yapıyorum da bi tek gözlerimden ateş çıkaramıyom o nasıl oluyo? ''.

yakın bir zaman içerisinde bu oyuna sardım. amma velakin windows'un hile yaptığına olan inancım gün be gün artıyor. arkadaş ne zaman elimde tek parça maça olsa, hooppp maça kızı bize kilitleniyor. ne zaman elimiz büyük sayılardan olsa, diğer oyuncular tersten geliyor. sanki beni gözetliyorlar. belki ateistlerin her haltı açıklama zorunluluğuna girecek ama haykırmak istiyorum:

hadi ateistler bunu da açıklayın
  • windows bunyesindeki hearts oyununda eger butun kupalar ve maca kiz alinirsa cezalar bunlari alan oyuncuya degil, diger oyunculara yaziliyor..
  • hakkında'ya değil, yardım->bilgi bölümüne bakılınca

"dostlar, kalbinizi çalmaya gelmedim." - jül sezar, 3. perde, 2. sahne

repliğinin görüldüğü bir windows oyunu.

edit: windows'un eski sürümlerinde hakkında kısmında olabiliyormuş. rosencruz'a teşekkürler.
  • windowstaki fasafisodur. bilgisayar oyuncularının çok basit bir stili vardır ve kafa atanı (shoot the moon) engellemeyi bile bilmezler. ilk el alıp ikinci el satmayı hiçbir zaman yapmaz, büyükleri sona kadar saklar.
    yahoo'da oynanabilir. hata yapana ayar verilir. windowstan farklı olarak kafa atanın herkese 26 ekleme ya da kendisinden 26 çıkarma opsiyonu vardır. oyunun kaçta biteceğini ve -10 jd (karo valeyi alandan 10 puan düşülür) olup olmayacağını oyunu kuran belirler.
    diğer kurallar aynıdır. kupalar birer, maça kızı 13 puan.
    ayrıca oyun maça kızı olarak da bilinir. puan sistemi biraz farklıdır. peşkir gibi varyeteleri de vardır.
  • ilk olarak marty balin tarafından 1981 yılında çıkan balin albümünde söylenen müthiş şarkı. bu müthiş şarkı giorgio tarafından tekrar yorumlanmış giorgio sanırım biraz daha güzel söylemiş. sözleri de şöyledir;

is everything alright
    i just called to say
    how lost i feel without you
    miles away
    i really can't believe i'm near
    and how i still care about you
    hearts can break
    and never mend together
    love can fade away
    hearts can cry
    when love won't stay forever
    hearts can be that way
    is everything the same
    do you ever think of me
    and how we loved one another
    will you change your mind
    will you want me back again
    or have you found yourself a new love
    hearts can break
    and never mend together
    love can fade away
    hearts can cry
    hearts can be that way
    is everything ok
    i just thought i'd write a song
    to tell the world how i miss you
    'cos each and every day
    i think of all the words i never said
    and all the chances that i had to
    hearts can break
    and never mend together
    love can fade away
    hearts can cry
    hearts can be that way
    hearts can be that way
    hearts can be
    is everything alright
  • heart of midlothian fc'nin bilinen kısa adı.
  • kime kalacağı son ele kadar hiç bir şekilde belli olmayan, baya heyecanlı geçen iskambil oyunu. amk 100de biter diye başlayıp 99'da varan adam sana bir kafa gömebiliyor. şerefsiz destekçi arkadaşlarınızda varsa en kaypağından, nerden gireceği belli olmuyor oyunun. beyler destek.
hesabın var mı? giriş yap